פייסבוק פיקסל
מודיעין נט

מדריך העסקים של מודיעין והסביבה

הצטרפות ללוח העסקים

שם: משחקים מחוץ לקופסה

כתובת:

טלפון: 050-5100123

שתף באמצעות:

משחקים מחוץ לקופסה

משחקי הקופסה מעולם לא היו רלוונטים יותר!

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, רובנו צמודים במשך שעות רבות למסכים, וכבר קשה להאמין שקיימות חלופות שיגרמו לכם ולילדיכם להנות, ללמוד ולפתח כישורים חברתיים. אז אם אתם מחפשים חוג, הפעלת יום הולדת ייחודית, או תוכן מהנה לערב גיבוש משפחתי או חברתי, כזה שיעניק משמעות ערכית וחינוכית, יפעיל את כל החושים ויחשוף אתכם לעולמות תוכן עשירים ומרגשים, הגעתם למקום הנכון!

שחף חיימוביץ, תושב מודיעין ואיש חינוך, משלב בין חינוך, זמן איכות, גיבוש וכיף למשחקי קופסה מודרניים המעניקים שעות של חווייה מהנה.

שחף מנחה תכניות העשרה לבתי ספר, מפעיל חוגי תל"ן, חוגי בית לילדים ונוער, קייטנה, הפעלות חווייתיות לימי הולדת, אירועים מיוחדים, וערבי גיבוש לחברות ולצוותים חינוכיים.

הילדים מוצאים עצמם מרותקים לחוויה שכולה גיבוש והנאה, כאשר המנחה מלא ההתלהבות מעביר להם את הסיפור שמאחורי כל משחק ומאפשר לילדים להיכנס להרפתקה סוחפת בכל מפגש מחדש. 

המשחקים המיוחדים יחזקו בקרב הילדים כישורי חיים וכישורים חברתיים, יאפשרו להם לחזק את הביטחון העצמי שלהם, לחוות תחושת הצלחה והתמודדות עם הפסדים, לפתח את החשיבה האסטרטגית והטקטית שלהם, להתנסות בניהול משאבים, השמת עובדים ועוד. 

אצל שחף תוכלו לרכוש משחקי קופסא מיוחדים ומודרניים המתאימים גם לזמן איכות משפחתי. משחקים בעיצוב מרהיב ועם רכיבים איכותיים - כאלו שהילדים ירצו מייד לשבת ולשחק בהם שוב ושוב. 

להתרשמות מקטלוג המשחקים: לחצו כאן 

התקשרו עכשיו להזמנת משחקים ולקבלת ייעוץ ->> 050-5100123