צילום : מכבי שירותי בריאות 


ד"ר חגי פרנקל - ראש מחוז ירושלים והשפלה במכבי שירותי בריאות,  נפגש השבוע עם חיים ביבס ראש העיר מודיעין- מכבים-רעות ויו"ר השלטון המקומי לפגישת היכרות אישית.

בפגישה דנו השניים בנושא ההיערכות לחורף המאתגר בדגש על מרחב מודיעין מכבים רעות ובחשיבות שיתוף הפעולה בין מכבי כארגון בריאות מוביל לרשויות המקומיות בכל הקשור למלחמה בקורונה ועוד.

ד"ר פרנקל סקר בפני ראש העיר את הפעילות של מכבי בעיר במהלך החודשים האחרונים ושם דגש על ההתמודדות עם נגיף הקורונה. בין השאר סיפר לו על פתיחת המעבדות לבדיקות קורונה בעיר, מעבדות שנפתחו בהתראה קצרה על מנת לתת מענה מידיי לתושבי העיר.  בהמשך הציג בפניו את תכנית ההיערכות של מכבי לחורף הקרוב, הצפוי להיות מאתגר במיוחד עם שילוב בין קורונה לשפעת ועוד.

ראש העיר מצידו הביע הערכה רבה לנוכח העשייה הרחבה של מכבי בעיר מודיעין, הדגיש את הקשר החזק בין הצוותים של מכבי בעיר ואת היוזמות של המרחב ובסיום הבטיח לסייע ככל הנדרש למען רווחת התושבים. 
מיד בתום הפגישה האישית התקיים גם מפגש משותף בנוכחות מנכ"ל העירייה יורם כרמון, חבר המועצה ומחזיק תיק הבריאות ברוך בוחניק וטל בר אוריון מנהל מרחב מודיעין במכבי,  במסגרתו דנו בהרחבת השירותים של מכבי בעיר וביוזמות משותפות.  בתום המפגש הוחלט על פתיחת ערוץ הידברות אישי לטובת החברים.

ראש מחוז ירושלים והשפלה, ד"ר חגי פרנקל: "אני שמח על הקשר עם ראש העיר מודיעין ויו"ר השלטון המקומי מר חיים ביבס. שיתפתי את ראש העיר בעשייה הענפה של מכבי כארגון בריאות מוביל בעיר מודיעין והדגשתי את הכוונה שלנו להמשיך להרחיב ולפתח את מערכת הבריאות בעיר לרווחת התושבים".