היום: ראשון, 24/01/2021. הטמפ' במודיעין:

האיגלו סטודיו לאימונים ברעות מודיעין

ישנם מכוני כושר ויש את ה - איגלו.

האיגלו בית חם לאימונים, לכל מי שלא מוכן להתפשר על פחות ממצוין.

סטודיו בוטיק עם צוות מאמנים רב מערכתי, המציע מגוון רחב של אימונים בקבוצות קטנות המותאמות לאופי המתאמן, לכושרו, ובעיקר למטרתו.

במרחב האינטימי של הסטודיו מתקיימים כל האימונים לשיפור הכח,  סבולת לב ריאה, תנועה מפרקית, גמישות ויציבה. לכל מתאמן מותאמת חליפה התפורה במדויק למידותיו, ולכולם מכנה משותף אחד: רובם באים לעצב את גופם, כולם נשארים מתוך אהבה ושמחה בתהליך.

ליזט צימרמן, המאמנת הראשית והבעלים של האיגלו, מגדירה מחדש את חוויית האימון הגופני ויוצרת סביבה מקצועית, עוטפת, אנרגטית וממכרת. היא מלווה כל אחד מהמתאמנים בתהליך גילוי הפוטנציאל הגופני, ומובילה את אלה שאינם בוטחים ביכולת שלהם להכיר את קצה גבול היכולת – תוך שילוב שיטות אימון ייחודיות, חדשניות ואישיות והתאמת רמת הקושי ליכולת הפיזית והמנטלית של כל אחד ואחת לאורך האימון כולו.

כל מאמן באיגלו הגיע מעולם שונה ומביא איתו את סימן ההיכר הייחודי לו, יחד עם זאת לכל הצוות באיגלו מטרה משותפת אחת: ליצור לכם חווית אימון אחרת, עצימה, מהנה, מותאמת. כזאת שעובדת!

הסטודיו מציע שיעורים לכל הקהלים ולכל הגילאים: גברים, נשים,בני הגיל השלישי, בני נוער וילדים ימצאו את השיעור המתאים למטרתם. . בסטודיו מתקיימים גם אימונים ייחודיים לנשים אחרי לידה (TRX BABY) לחיזוק מערכת שרירי הליבה וחזרה לגיזרה.

מגוון השיעורים בסטודיו: כולל: אימוני תזונה, TRX, ספינינג , Spin&Fit (אימון חדשני עם שני מאמנים באולם), OCD, קיקבוקס, אימונים מטאבוליים, פילאטיס, יוגה, מדרגה, חיטוב דינמי, עיצוב הגוף , ATB ועוד.

בואו להתאמן אחרת,  בואו לחוות ,בואו להנות!

האיגלו – להתאמן בקבוצה ולהרגיש באימון אישי.