העמותה למען הקשיש במודיעין ערכה מסיבת סוף שנת פעילות למועדוני העמותה לאזרחים ותיקים.

מסיבת סוף השנה נערכה לעשרות חברי שלושה מועדונים חברתיים שהעמותה מפעילה לאורך כל השנה, ותמשיך להפעיל גם בחודש אוגוסט במתכונת מעט מצומצת: מועדון מופת לניצולי השואה, מועדון ועשר "לא נפסיק לשיר" לאזרחים ותיקים, ומועדון חברתי של קהילה תומכת בעיר. 

למסיבה הגיעו ראש העיר חיים ביבס, סגן ראש העיר ומחזיק תיק אזרחים ותיקים שלמה פסי, מחזיק תיק נוער וספורט אלעד שמעונוביץ ומנהל האגף לשירותים חברתיים יעקב אלמוג. 

חלי דגן, מנהלת המועדונים של העמותה, סיכמה בהתרגשות את הפעילות השנתית, שהגיעה לשיאה בערב המסיבה בו הוסר הלוט מעל קיר פסיפס יפהפה, שבמשך חודשים רבים יצרו חברי מועדון ״לא נפסיק לשיר״ עם האמן והשחקן רמי טבריה.  הקיר נוצר כמחווה לזכרה של בתו של רמי, עדן טבריה ז"ל, חולת אפילפסיה שנפטרה בנסיבות טראגיות, לפי ציור של חבר המועדון ארקדי לוי. 

על הקיר נמשכה כאמור חודשים, בהם הדריך טבריה חברות מועדון בעבודת היצירה. ראש העיר הסיר  את הלוט מעל הקיר והודה לכולם על העבודה הקשה וההשקעה הרבה. 

חלי דגן הודתה לעשרות המשתתפים במסיבה, על הגעתם למועדונים כל יום, כהצבעה של אמון ואהבה. היא סקרה את הפעילות השנתית המגוונת שבוצעה במועדונים השנה, ודיברה על האתגרים שהיו בהקמת מועדון מופת לניצולי השואה החדש, ועל הסיפוק הרב מהפעילות שלו. 

יו"ר העמותה למען הקשיש מיגל הרף דיבר על הצורך להרחיב את פעילות המועדונים ואף להקמת מועדון חדש לניצולי השואה, לאור הצלחת המועדון הנוכחי והביקוש הרב שנוצר בעקבותיו. הרף אף הודה לכל המתנדבים הרבים במועדוני העמותה למען הקשיש, שמשקיעים מזמנם וממרצם כדי לשמח אחרים ולדאוג להם, על הצד הטוב ביותר.

באירוע הופיעו בריקודים רקדניות מסטודיו "נירית דאנס" וכל חברי המועדונים נהנו לאחר מכן מכיבוד עשיר והופעת טברנה מקפיצה.