ביום שני, בשבוע שעבר, התמלא האולם ב'מרכז האלה', עד אפס מקום. כ-350 אזרחים ותיקים תושבי העיר, הגיעו כדי לשמוע וליהנות מערב איכותי של "כנס המקהלות" שארגנה מחלקת אזרחים ותיקים באגף קהילה בעירייה. בכנס הופיעו חמש מקהלות מקצועיות של מוסיקה קלאסית: מקהלת שירה של המנצח דוד מורס, מקהלת "פה מי לי" של המנצחת אהובה וימניץ, מקהלת אדם של המנצח יואל סיון, "המקהלה האומנותית מודיעין" בהובלת המנצח יואל סיון וחבורת זמר של גמלאי מודיעין בניצוחה של הניה דננברג.

כנס המקהלות מהווה אירוע השיא של פעילות "קלאסי בשלישי", חוג בנושא מוזיקה קלאסית, המוצע לאזרחים הוותיקים בעיר. בחוג נהנים לאורך השנה מהופעות, הרצאות, רסיטלים וקונצרטים מעניינים.

בשנה הקרובה, יכלול החוג תכנית עשירה של אירועים רבים, ביניהם, נסיעה לתזמורת הקמרטה במהלך חודש ינואר ונסיעה לקונצרט של התזמורת הפילהרמונית לציון 250 שנה להולדת המלחין בטהובן, במהלך חודש פברואר.

מויש לוי, סגן רה"ע מחזיק תיק אזרחים ותיקים: "זכיתי ליהנות מערב מקהלות קסום ויפה יחד עם האזרחים הוותיקים שלנו. מפגשי "קלאסי בשלישי" מהווים נדבך מרכזי וחשוב בפעילויות הרבות והמגוונות שאנו מציעים לאזרחים הוותיקים. נמשיך לפעול למען הרחבת אפשרויות הפנאי לאזרחים הוותיקים בעיר, כפי שעשינו בשנה האחרונה."