תמונת שער: רותם כהן באירוע לצעירים בחנוכה

 

במהלך השבוע האחרון, נהנו מאות בני נוער וצעירים מאירועי החנוכה בעיר.

זה התחיל ביום חמישי  14.12, אז התקיים ג'אם חנוכה חגיגי במתחם הנוער "הגג האדום" לכיתות ז'-י"ב. בערב הופיעו הרכבי הראפ של מועדון הג'ק ,סאקו ושרוליק ומיקי ונויה וכמובן מפגש חברתי ברוח החג שכלל הדלקת נרות וסופגניות.

למחרת, ביום שישי, התקיים כמדי שנה, אירוע הוקרה לאוכלוסיית המשרתים בצבא ובשירות הלאומי בעיר, שהתקיים על ידי מכרז הצעירים "יודה", באולם עינן, בהשתתפות ראש העיר, סגניו וחברי מועצה. האירוע נפתח בהדלקת נרות חנוכה במעמד ראש העיר, חיים ביבס שאמר כי הוא גאה בכל אחד ואחת מבני הנוער המצוינים, שמתגייסים ומעניקים מעצמם למען החברה והמדינה. לאחר מכן, נערך מופע של הזמר רותם כהן שהלהיב את החיילים, משרתי השירות הלאומי, עתודאים ואלו שעושים שנת שירות אשר נהנו ושרו את שיריו של כהן באולם.

במוצאי שבת, הגיעו כ-350 בני נוער לאירוע ביוזמת מחלקת הנוער והצעירים בשיתוף עם מועצת התלמידים והנוער העירונית. באירוע נכחו ראש העיר חיים ביבס, סגניו וחברי מועצה. ראש העיר, חיים ביבס הדליק נרות חנוכה יחד עם נאוה בראמי, סגנית יו"ר מועצת התלמידים העירונית ואיחל לבני הנוער חג שמח. בני הנוער נהנו וצחקו ממופע של הסטנדאפיסט חן מזרחי.

לטם גל, מנהלת מחלקת הנוער והצעירים: "מדי שנה אנו יוצרים פעילויות מיוחדות בהם בני הנוער והצעירים, יכולים ליהנות ולבלות במהלך חופשת החג, קרוב לבית. אני מזמינה כמובן את הנוער להמשיך ליהנות לאורך כל השנה משלל הפעילויות במתחמי הנוער הפרושים ברחבי העיר ואת הצעירים לבוא ולבקר בבית החם שהוקם עבורם "יודה", שמספק תכנים רבים של בילוי, העשרה וידע במיוחד עבורם".

אלעד שמעונוביץ', מחזיק תיק נוער וצעירים: "חופשים ארוכים וחגים הם זמן בו אנו משתדלים לתת מענה רחב יותר לבני הנוער שלנו והצעירים בעיר, בנוסף לפעילות הרגילה. אנחנו, במחלקת הנוער והצעירים כבר נערכים לפורים".