במוצאי שבת האחרונה ארגנה מחלקת הנוער והצעירים, ביחד עם מועצת התלמידים והנוער העירונית, נשף כניסה לחטיבה למסיימי כיתות ו'. לאירוע החגיגי, שנערך במתחם "הגג האדום" וכלל שטיח אדום ופינת צילום, הגיעו כ-500 נערים ונערות, שנהנו ממסיבה, מבר מתוקים ומהפתעות נוספות.

למחרת, ביום ראשון האחרון, נפתח מתחם הנוער ModiinZone, עם כ-250 בני נוער, שנהנו מ"מבוך האימה", דוכני אוכל וקריוקי, וזאת בנוסף לאטרקציות הקבועות של המקום שכוללות פינות ישיבה, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, ופינת קפה וכיבוד. המתחם יפעל לאורך כל הקיץ, בימים ראשון, שלישי וחמישי, כאשר בין השעות 21:00 ל-23:00 הוא יהיה מיועד למסיימי כיתות ז'-ט' ובין השעות 23:00 ל-02:00 למסיימי כיתות י'-י"ב.

מחלקת הנוער והצעירים, שמפעילה את המתחם, מסרה כי במהלך הקיץ צפויות להגיע למקום אטרקציות רבות ומיוחדות, כמו "אסקייפ רום" ודוכני אוכל ביום ראשון הקרוב (9.7) תתקיים סדנת אמן של המפיק המוזיקלי ג'ורדי, שהפיק את הלהיטים של סטטיק ובן אל תבורי, שיגיע ביום שלישי (11.7), אז יהיה בפארק גם תא הקלטות ובמה פתוחה.

בשבוע הבא יתקיימו לנוער פעילויות נוספות כמו ערב סרטי בורקס במתחם "קפה בפארק" ואירוע אמנות בגג האדום של הופעות היפ הופ, שייערכו שניהם ביום רביעי 12.7.

למחרת, ביום חמישי 13.7, ייפתח במולטיזון ליין מסיבות המים ותחרות הדיג'יים במתחם המזרקות החדש שבפארק ענבה.

בין השעות 21:00 ל-23:00 יופיעו בזה אחר זה שלושה דיג'יים שיתחרו ביניהם על כרטיס לגמר, שייערך במסיבת הרחוב בסוף הקיץ. המנצח הגדול יזכה להופיע באירועים עירוניים ויתקלט כהופעת אורח במועדון "המוסד" בתל אביב. בימי שישי, החל משעה 22:00, יפעלו מתחמי הנוער "קפה בעמק", "קפה בפארק" ו"הגג האדום".