כ-300 בני נוער השתתפו בפתיחת הקיץ החגיגית שנערכה "בזולה".

"הזולה" - מתחם הבילוי של בני הנוער בעיר, הפועל בהצלחה רבה מזה מספר שנים, פתח באופן רשמי את פעילות הקיץ עם מאות משתתפים שנהנו מפעילויות רבות ומגוונות. שכללו גלידה בטעם של פעם, ציורי קריקטורות לבני הנוער על ידי האומן נועם שמש, מוסיקה טובה ועוד.

לאורך הקייץ מתוכנננות פעילויות מגוונות עבור בני הנוער כגון סדנת פיצה, קריוקי, נומרולוגית וכל זה בנוסף לשאר הפעילויות השוטפות המתקיימות בכל שבוע ושבוע.

מי שעדיין לא הספיק להכיר: 'הזולה' הינה מיזם עירוני של הרשות למאבק בנגע הסמים והאלכוהול והאגף לשירותים חברתיים, אשר מתבצע בשיתוף וניהול משותף עם עמותת 'ליונס מודיעין', עבור בני הנוער בעיר.

בכל יום שישי מהשעה 22:00 ועד השעות הקטנות של שבת בבוקר, מגיעים בני נוער רבים לרחבה שמאחורי קניון עזריאלי בעיר ונהנים מפעילות מגוונת וכמובן מחיבוק חם ואוהב ממתנדבי "הליונס" ומדריכי נוער של האגף לשירותים חברתיים. 

בין שלל הפעילויות המגוונות ש"הזולה" מספקת ניתן למצוא: שולחנות משחק (פינג פונג, הוקי אוויר, כדורגל), מוזיקה, מתחמי ישיבה, כיבוד קל הכולל שתייה חמה וקרה, משחקי רצפה (שש-בש, דמקה ועוד) סוני פלייסטיישן משחקי לוח ופעילויות רבות וטובות נוספות. פעילות מרשימה זו זוכה לאהדה רבה בקרב בני הנוער ומספרם הולך וגדל כל העת באופן מרשים.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים, אילן יאיר בן סעדון ציין עם חידוש הפעילות: "מדובר במיזם הנותן מענה ראוי לבני הנוער בעיר וזוכה להצלחה ושבחים רבים הן מבני הנוער והן מצד ההורים. הצלחתו של מיזם זה והפיכתו לאבן שואבת עבור רבים, מדגישה את החשיבות בהבנת הצרכים של בני הנוער ובהענקת מענים ראויים להם".