שלישיית "מה קשור" התגייסה למבצע להגדלת מאגר מח העצם הארצי שיזמה קבוצת בני נוער מהעיר.

בימים אלה פועלת בעיר קבוצה מיוחדת של בני נוער מטעם ארגון "מנהיגות עסקית צעירה", בשיתוף עם מחלקת הנוער והצעירים, האגף לשירותים חברתיים וחברת "אנדמול שיין ישראל". במסגרת פעילות זו מובילים בני הנוער מבצע חשוב ביותר, שמטרתו להגדיל את מאגר מח העצם הארצי בבית החולים הדסה (של עמותת "מאבק לחיים"), וכן במקביל לנהל מבצע התרמה לטובת מימון פענוח המאגר.

בני הנוער סיפרו כי ישנן אלפי דגימות מח עצם שלא פוענחו בשל חוסר תקציבים, וכעת מטרת המיזם שבראשו הם עומדים היא לאסוף כסף למימון הבדיקה היקרה של הדגימות, וכך למעשה להגדיל את המאגר ולסייע בהצלת חייהם של חולים היום ובעתיד.

במסגרת פעילות זו, פנו בני הנוער לשלישיית "מה קשור", שהגיעה לפני שבועיים למופע בהיכל התרבות בעיר. בני הנוער הציגו בפניהם את פעילותם החשובה וביקשו את עזרתם, כמוביל דעת קהל, בהפצת החשיבות הרבה של הגדלת מאגר מח העצם.

"מה קשור" שמחו מאוד לעזור לפעילות, ובמהלך ההופעה סיפרו לקהל מספר פעמים על הפעילות של מנהיגות עסקית צעירה ואף הזמינו את הקהל לסייע לבני הנוער בגיוס התרומות. בסיום המופע יצאו חברי "מה קשור", אסי ישראלוף ושלום מיכאלשווילי, לברך את בני הנוער על פעילותם ואף צילמו סרטון ובו הזמינו את הצופים להוסיף ולתרום למבצע חשוב זה.

ניתן לתרום באמצעות הקישור: https://www.jgive.com/he/donation_targets/1179?currency=ILS.

ארגון "מנהיגות עסקית צעירה" הוקם בשנת 2007 ופועל כעשור לקידום שוויון הזדמנויות תעסוקתי בישראל. הארגון מסייע לאוכלוסיות על ידי פיתוח מסוגלות תעסוקתית, הכשרות מקצועיות ואקדמיות, חונכות עם גופים במגזר הציבורי והעסקי ועוד. הארגון פועל תוך כדי יצירת שיתוף פעולה בין שלושה מגזרים: הציבורי, העסקי-פילנתרופי ובני הנוער, מתוך הבנה כי בני הנוער הם העתיד של החברה הישראלית.