מחלקת הצעירים באגף חברה, נוער וצעירים יוצאת לדרך עם תכנית פעילות עשירה לצעירי העיר בגילי 18 עד 35. התכנית נרקמה לאחר פתיחתו של מתחם העבודה והלמידה השיתופי SPACEMOD ובו מקום חדש מעוצב ונעים לצעירים, הכולל גם פינת לאונג' לישיבה נוחה ולא רשמית, לצד עשרות עמדות עבודה להשכרה המתאימות לסטודנטים, יזמים ועוד, והיא תציע הרצאות ופעילויות שיתקיימו לאורך חודש דצמבר.

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי התכנית תוכננה בקפידה לאחר ניתוח של סקר הצעירים שערכה העירייה, בשיתוף עם אגף אסטרטגיה, המלמד על צרכיהם ותחומי העניין שהיו מעוניינים שהעירייה תיתן להם דגש. כך למשל בחודש דצמבר, יוכלו הצעירים לבוא למתחם ולקבל מידע וכלים חשובים על התנהלות פיננסית נבונה ואף ללמוד מושגים שבד"כ נותרים עמומים על פנסיה בגיל 25 ומבוא לשוק ההון. הרצאה נוספת תעסוק בחיפוש עבודה מזווית יצירתית ומתן כלים ליצירת הרושם המושלם למראיין, סדנת סטוריטלינג אחד מהטרנדים החמים בתקופה זו אשר מעניקה לצעירים מגוון תרגילי כתיבה מעוררי השראה שיתניעו את הסיפור הייחודי של כל אחד ואחת, הרצאה על רכישת בית, יזמות נדל"ן ועוד. בנוסף, תתקיים לראשונה במרכז הצעירים סדנת קוקטיילים, סדנה חווייתית בה ילמדו על סוגי האלכוהול ומתכונים מקוריים לקוקטיילים והכל באווירה חווייתית ומהנה.

עוד נמסר מהעירייה כי זוהי הסנונית הראשונה לפתיחת הפעילות של "היודה" במתחם SPACEMOD בכיכר התחבורה, בשיתוף עם מנהלת אופק, וכי בימים אלה עומלים במחלקת הצעירים על פעילויות והרצאות נוספות שיתקיימו לאורך השנה. יש להירשם להרצאות מראש באתר העירייה - https://www.modiin.muni.il/ModiinWebSite/ArticlePage.aspx?PageID=594_638

רן שגב, מחזיק תיק הצעירים: "הספייס מוד הוא אחד המקומות היפים בעיר, ואין מתחם מתאים ממנו כדי לקדם את דור העתיד של העיר. אני רוצה להודות לראש העיר חיים ביבס ששוב הוכיח שהצעירים בראש סדר העדיפויות העירוני ולהזמין את צעירות וצעירי העיר לבוא ולבקר במקום החדש."