ביום רביעי האחרון נערך באולם עינן פאנל בחירות מיוחד לקראת הבחירות הכלליות לכנסת ה-21. את הפאנל ארגנה מחלקת הנוער והצעירים בעירייה, עבור צעירי העיר, להם תהיה זו הפעם הראשונה בה ייצאו להצביע.

את אולם עינן מילאו עשרות בני נוער וצעירים בעלי זכות בחירה ממודיעין מכבים רעות, שהגיעו לשמוע את נציגי המפלגות השונות, שבאו להשמיע את משנתם, להציג את מפלגתם ולענות על השאלות שהכינו להם מראש המשתתפים.

את הפאנל הנחתה העיתונאית והמגישה, דפנה ליאל שהוסיפה נופך משמעותי מתוקף תפקידה ככתבת פוליטית בחברת חדשות 12.

בפאנל השתתפו: מירב בן ארי (כולנו), איקי אלנר (מגן), יוראי להב הרצנו ("כחול לבן"), מיכל בירן (עבודה), מיכל נגרי הירש (גשר), אבי דאבוש (מרצ), מתן כהנא (הימין החדש) ואלי אבידר (ישראל ביתנו) ייצגו את מפלגותיהם בפאנל. נציג הליכוד, יאב קיש הודיע שלא יוכל להגיע.

הפאנל כלל הצגה קצרה ושאלות פרטניות לצד שאלות על נושאים חמים שמעסיקים את מערכת הבחירות הנוכחית, ובהם נושא יוקר המחייה, הלגליזציה, תחבורה ציבורית בשבת, חוק הפונדקאות, מצע מדיני בטחוני ועוד. בהמשך הערב עבר הדיון לשאלות אישיות למתמודדים השונים על כלכלה, זוגיות גאה, בעלי חיים, ועל הצבעה למפלגות קטנות שנאבקות לעבור את אחוז החסימה או למועמדים חסרי ניסיון בפוליטיקה.

במדגם שנערך בסופו של הפאנל,  ניצחה מפלגת "העבודה" עם 30% מקולות המצביעים. אחריהם "כחול לבן" עם 15% ו"מרץ" עם 12%.