מסיבת הרחוב הגדולה תתקיים היום, שישי 31.8 החל מהשעה 12:00 ברחוב ערער, הצמוד לקניון ובמסגרתה ייהנו בני הנוער ממתחם מושקע הכולל הצללות ומתזי מים. במהלך האירוע, אותו ינחה DJ Blackout יעלו האמנים בזה אחר זה על הבמה וירקידו את בני הנוער עם מוזיקת קיץ קצבית. בשיאו של האירוע יקבלו המשתתפים שקיות המכילות צבעים אורגנים ייחודיים (שיורדים במים) ובתזמון מדויק יצבעו אחד את השני ואת המתחם כולו בשלל צבעי הקשת.

בעירייה עדכנו השבוע כי כחלק מההיערכות למסיבת הרחוב, ייחסמו לתנועת כלי רכב רחוב ערער בקטע שבין רחוב פיקוס לבין רחוב הרכבת בין השעות 19:00-06:00. במסגרת השינויים בהסדרי התנועה לא תתאפשר הגעה לקניון מרחוב עמק איילון ומרחוב פיקוס. כלי רכב שיגיעו מכיוון עמק איילון יופנו לרחוב תלתן או לרחוב לבונה. לכלי הרכב המגיעים לרחוב ערער מכיוון רחוב עמק החולה (ממזרח למערב) תתאפשר פניה ימינה בלבד לרחוב פיקוס. כניסת כלי רכב לחניון הקניון תתאפשר דרך רחוב לב העיר. עוד נמסר מהעירייה כי הנהגים מתבקשים שלא להחנות את רכביהם לאורך רחוב ערער מפינת פיקוס ועד פינת רחוב הרכבת וכי רכבים שיחנו במקום יגררו. פרטים נוספים ועדכונים בנוגע לשינויים בהסדרי התנועה ובתחבורה הציבורית ניתן למצוא באתר העירייה.

מנהלת מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים, לטם גל: "מסיבת הרחוב מסכמת קיץ חם ורווי בפעילויות ואירועים שקיימנו עבור בני הנוער של העיר. לאורך כל הקיץ נהנו אלפי בני נוער ממתחמי פעילות, אירועי שיא עם כוכבי נוער ומקו אוטובוס חדש שחנכנו הקיץ  בימי שישי בערב למקומות הבילוי בתל אביב. אני מזמינה את בני הנוער, רגע לפני שחוזרים ללימודים, לבוא וליהנות ממסיבת רחוב צבעונית במיוחד."

צילום שער: חורחה נובומינסקי