החל משעות הצהריים המוקדמות מילאו עשרות צעירים בהם חיילים, חיילים משוחררים סטודנטים והורים צעירים, את המרפסת המוצללת של היודה, כשהגיעו לחגיגות השנה במבנה החדש. את האווירה חיממו הלהקות המקומיות "אקוסטיקן" ו-    Hit the road שסיפקו הופעות מעולות בקצב שמתאים בדיוק לשישי בצהריים עם כוס בירה צוננת ביד.

שיאו של האירוע היה ללא ספק ההופעה של להקת ג'יין בורדו, שעלו למופע מלא בן 55 דקות, שנע על הספקטרום שבין קאנרטי, אינדי ופולק. המופע שילב את הלהיטים הגדולים איתם צמחו לצד להיטים מהאלבום האחרון "מה שחשוב". במהלך המופע הזמינו חברי הלקה אף את הכנר של להקתHit the road  המקומית להצטרף אליהם בנגינה לשיר "קרן שמש" מהאלבום הראשון.

מרכז הצעירים- 'יודה' מהווה קורת גג לכל מה שקורה בעיר עבור הצעירים בגילאי 35-18. המרכז נותן מענה לצעירים, חיילים, חיילים משוחררים, סטודנטים וזוגות צעירים בכל תחומי החיים: פנאי, לימודים, תעסוקה, ייעוץ והעשרה. במבנה משרדים וכיתות לימוד לפסיכומטרי, קורסים, השתלמויות, סדנאות והרצאות. המבנה כולל גם "הפינה" הווה מרחב למידה פתוח וחינמי לסטודנטים, וכן מרכז ליזמים צעירים.

מנהלת מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים לטם גל: "ה'יודה' חגג שנה וצוות מחלקת הנוער והצעירים התגייסו להרים לו הפקה כראוי ליומולדת ראשון. תודה לכל מי שבא לחגוג איתנו. נאחל שהיודה ימשיך לפרוח ולגדול לפחות בקצב שגדל השנה ושנזכה להמשיך להביא שלל פעילויות מעולות עבור צעירי העיר."