אגף חברה, נוער וצעירים בעיריית מודיעין מכבים רעות, יחד עם האגף לשירותים חברתיים יוצאים לדרך עם פרויקט מיוחד - לראשונה בעיר, תוקם להקה מוזיקלית משולבת לבני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. מעיריית מודיעין נמסר כי השאיפה היא שהלהקה תוכל להשתלב בהמשך באירועים עירוניים שונים לאורך השנה ולייצג בגאווה את העיר.

את הלהקה ילוו באופן מקצועי האמנים אבי גרייניק ולב לוטוס. בנוסף, תקבל הלהקה ליווי חברתי על ידי מידריך נוער ממועדון המוזיקה של מחלקת הנוער - מועדון הג'ק.

הלהקה מיועדת לבני ובנות נוער בכיתות ז' ומעלה, ששרים או מנגנים ובעיקר שהמוזיקה היא חלק מהם. בימים אלה נערכים אודישנים לקבלה ללהקה הייחודית. 

איך משתתפים באודישנים?

שולחים סרטון ביתי שלכם, שרים או מנגנים, ללא עריכה, ובטייק אחד של עד 2 דקות. את הסרטונים ניתן לשלוח בוואטסאפ למספר – 050-2129057 עד ליום חמישי ה – 3.6.21,

לאחר מכן יתקיים שלב הגמר בו יבחרו המשתתפים שהתקבלו ללהקה.  הגמר ייערך ביום חמישי ה- 17.6.21.

עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר ומחזיק תיק שירותים חברתיים: "מוזיקה מרחיבה את הדעת והנשמה ונותנת מענה לצרכים מנטליים ונפשיים כאחד. כמאמין גדול בשילוב צעירים עם ובלי צרכים מיוחדים אין לי ספק, כי להקה עירונית משולבת תתרום הן לחברי הלהקה שייבחרו והן לקהילה העירונית ואני קורא לצעירים המוכשרים שלנו לקחת חלק ולייצר הרמוניה מודיעינית בפרויקט משנה מציאות."