בשבוע שעבר פתחו מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים בשיתוף מועצת הנוער העירונית את חדר הבריחה של הקיץ לנוער - "החוש השישי". חדר הבריחה החדש הוקם באולם המרכזי במתחם הנוער "בגין 74" אשר חולק למקטעים על פי כל אחד מחמשת החושים.

חדר הבריחה יפעל בכל יום חמישי לאורך חודש אוגוסט ובני הנוער של העיר מוזמנים, בהרשמה מראש, לנצל את החושים כדי לפתור את החידות המגוונות ולצאת מהחדר בזמן מותח של 25 דקות. החדר יפעל בקבוצות קטנות של 5-2 משתתפים במטרה לאפשר ריכוז ושיתוף פעולה בפתרון החידות. הרישום לפעילות מתבצע באמצעות הווטסאפ בטלפון: 050-21129057

בנוסף לחדר הבריחה שנפתח בשבוע שעבר, במחלקת הנוער והצעירים מדווחים כי בני הנוער של העיר ממשיכים לפקוד את מתחמי הנוער השונים. מתחם ה-ModiinZone, שמהווה את מוקד הפעילות הגדול של הקיץ ופועל בימים ראשון ורביעי, בין השעות 20:30 ל-01:30, רושם את התנועה הגדולה ביותר. במתחם נהנים בני הנוער, לצד פינות ישיבה, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, ופינת קפה וכיבוד, גם אטרקציות וסדנאות משתנות כמו קריוקי, קיר טיפוס, מבוך לייזר, מבוך אימה, מתנפחי אקסטרים ועוד.

ביום ראשון 12.8 יגיע למתחם יוצא האח הגדול, מייקל אלרוי להרצאה ושיח בנושא גאווה ודעות קדומות במסגרתו ישתף מתוך סיפורו האישי.

ביום שני 13.8 תיערך במסגרת סדרת מפגשי "שני נשי" לנערות סדנת סלסלה קצבית במתחם הקפה בעמק דותן.

במחלקת הנוער והצעירים מזכירים השבוע כי לצד אירועי השיא ומתחם הנוער המרכזי, ModiinZone, פועלים לאורך הקיץ מתחמי הנוער הקבועים במתכונת קיצית: בכל שני ושישי קפה בפארק בפארק השכנות בכל שלישי ושישי בגג האדום אשר מציעים פעילויות מגוונות עבור בני הנוער.