כל מי שנכנס לעיר בשעות הבוקר וממתין בתחנה ליד המבנה הנטוש, ששימש בזמנו את חיילי צה"ל להצטייד בסנדוויצ'ים או שתייה, לא יכול להתעלם מהמראה הבא: בגלל עומסי החום הכבדים או השמש הקופחת הנוסעים מחפשים להסתתר מאחורי העצים במקום או עוברים להמתין לקו שיכניס אותם לעיר מטרים ספורים ליד התחנה - מקום בו יש צל.

משעשע לפרקים לראות כי התחנה ריקה לגמרי ואז כבמטה קסם כשמגיע אוטובוס מצומת שילת, מגיחים מבין העצים כל הנוסעים שהסתתרו שם מאימת החום (או הגשמים).

למרות שמדובר בתחנת "ניקוז" מרכזית שמגיעים אליה בעיקר מצומת שילת, או מישובי הלווין לעיר, הרי התחנה חשופה לכל מפגע מזג אוויר - אם בקיץ ואם בחורף, והמראות של נוסעים שמחפשים צל או מחסה מהגשם לא הביאו משום מה אף גורם בעיריית מודיעין להעמיד במקום תחנה מקורה.

נוסעים הפנו את תשומת ליבנו גם לעובדה כי בתחנה אין עמדת GPS שיכולה לעזור למי שלא מצוידים באפיליקציות MOVE IT למיניהן לדעת כמה זמן הם אמורים להתבשל בחום או להישטף בגשם ואז אולי היו מעדיפים להזמין מונית. 

הנוסעת שי ברוידא מכפר רות: "יש הרבה מקומות זניחים במודיעין הציבו שם עמדת GPS ואנשים יודעים מתי מגיע להם אוטובוס. פה בימי שישי או מוצאי שבת אפשר להתייבש שעות בלי לדעת מתי מגיע אוטובוס קרוב. לא מבינה מה הבעייה להעמיד עמדה כזו גם בכניסה לעיר במיוחד שיש בה כל כך נוסעים כל יום".

מחזיק תיק התחבורה אילן יאיר בן סעדון: "הנושא של קירוי התחנה הועבר לטיפול ולגבי עמדת ה-GPS יש אישור לכך וזה יקרה ברגע שנתחיל להפעיל את מסוף התחבורה החדש".

"מודיעינט" ימשיך לעקוב.