עיריית מודיעין-מכבים-רעות עדכנה השבוע כי ביום חמישי 21.7, יתבצע שינוי בהסדרי התנועה ברחוב יער ירושלים, שבשכונת נופים, שיהפוך את הרחוב לחד סטרי.

מהעירייה נסר כי ההחלטה להפוך את הרחוב לחד סטרי נעשתה לאחר פניות תושבים וכן בחינה של גורמי המקצוע בעירייה, מתוך מטרה להגביר את הבטיחות בדרכים ולהפחית את הסיכון לעוברים ושבים ברחוב, אשר כולל בתוכו פארק גדול ובהמשך גם מרכז מסחרי.

כזכור, לפני כשנה, גם ברחוב יער יתיר בשכונה, המהווה המשך לרחוב יער ירושלים, בוצע שינוי להפיכתו לחד סטרי. בכך, אומרים בעירייה, תתקבל תנועה זורמת ובטוחה יותר.

לאחר הפיכתו של המקטע המדובר לחד סטרי, יוכלו רכבים אשר נוסעים ברחוב יער ירושלים לנסוע לכיוון נסיעה אחד כאשר הכניסה לרחוב תהיה מהכיכר הדרומית של מפגש הרחובות יער ירושלים ויער בן שמן (הכיכר הראשונה לבאים מכיוון רחוב יערות ישראל), מצומת זה יהיה ניתן לנסוע בכיוון אחד עד ליציאה מהרחוב בכיכר הצפונית של הרחוב.

עוד מסרו בעירייה כי  הודעות המסבירות את הסדרי התנועה יימסרו לתושבי שכונת נופים. בעירייה מדגישים כי יש לשים לב לתמרור החדש המורה על השינוי בהסדרי התנועה, כמו כן, בימים הראשונים יוצבו במקום פקחים מטעם העירייה שיסייעו בהכוונת התנועה ברחוב.