בימים אלה מבצע אגף התשתיות בעירייה, עבודות תשתית לשדרוג מערך התחבורה באזור מכבים-רעות. מרבית העבודות מבוצעות בכל נתיב בנפרד, על מנת לא לגרום לחסימת כבישים. במסגרת העבודות יבוצע קרצוף וריבוד כבישים היוצר נסיעה נעימה ובטוחה יותר.

העבודות התחילו ביום ראשון 4.2, ברחוב רכסים שם בוצע ריבוד הכביש מרחוב יובלים עד רחוב הר יודפת והעבודות ברחוב זה הסתיימו. בעוד כשבועיים יותקנו בכביש זה פסי האטה. בוצע גם קרצוף וריבוד שכבות אספלט במעגל התנועה כיכר מבוא רעות-עומרים.

היום ומחר 7-8/2, ייחסם לסירוגין רחוב גליל מהשעה  8:30 בבוקר ועד 19:00 בערב על מנת לבצע קרצוף הכביש וריבוד מחדש  בקטע שבין גליל 1 לגליל 42. גם ביום ראשון 11.2 ייחסם רחוב גליל מהשעה 08:30- 19:00 לצורך השלמת העבודות . מהעירייה נמסר כי התושבים מתבקשים לפנות את מפרצי החנייה משני צידי הכביש במהלך שעות העבודה.כשבועיים לאחר השלמת עבודות הריבוד יותקנו פסי האטה גם ברחוב גליל.  

שלמה פסי, סגן ומ"מ ראש העיר ומחזיק תיק רובע עירוני מכבים רעות: "העירייה משקיעה בהיקפים גדולים מאוד בחידוש תשתיות מתיישנות ושיפור מערך התחבורה דרך ריבוד כבישים רבים. בנוסף מושקעים משאבים רבים בעבודות נוספות כדוגמת חידוש מערכות השקייה, החלפת תאורת רחוב, השקעה בסניפי תנועות נוער – סניף מכבי צעיר במכבים ושבט אופק ברעות, שדרוג מתקני משחק והצללות בפארקים ועוד. כל זאת על פי תכניות העבודה שהחלו בשנת 2017 ויימשכו לאורך כל השנה הנוכחית