רעיון שנולד אצל תושבת העיר, דניאל זאבי, קרם עור וגידים בשיתוף עם העירייה, ויצא לפועל בשבוע האחרון ברחבי העיר. שלטים להעלאת המודעות באשר לאיסור בחניית נכים, הוצבו במקומות רבים ומרכזיים בעיר. כך למשל, בחניון היכל התרבות, מרכזים מסחריים בשכונות, חניון בניין העירייה ופארק ענבה. סך הכל 30 שלטים עם מסרים פשוטים מחיי היומיום אשר מעצימים את גודל האבסורד של חנייה אסורה שמשמשת את ציבור הנכים, כדוגמת, "קופצת רגע לחנות? אם את קופצת, זו לא חנייה בשבילך."

את היוזמה הגתה דניאל במהלך קורס קופירייטינג (רעיונאות), במסגרתו נדרשו התלמידים ליצור קמפיין בשיתוף עם עמותת נגישות ישראל. הרעיון של זאבי זכה לשבחים רבים מצד העמותה שהתלהבה מהרעיון, ושלטים דומים הוצבו גם בנמל תל אביב.

זאבי הציגה את הרעיון היצירתי בפני חברי פורום ועדת נגישות העירונית במודיעין, בהם חברי "קהילה נגישה" ונציגים בעלי נכויות שונות. בעקבות הרעיון נערך דיון, כיוון שראוי לציין כי תו חניית נכים לא ניתן רק עבור אנשים בעלי מגבלה הקשורה להליכה, והיה חשש שיהיו תגובות נגד הקמפיין. יחד עם זאת, המלצת הוועדה הייתה כן לצאת לקמפיין זה, שכן לטענתם העלאת המודעות למניעת חניה בחניית נכים גוברת על התגובות שיתקבלו.

ואכן, מרגע שהתפרסם דבר הצבת השלטים ברחבי הרשת החברתית בעיר, לצד התגובות המפרגנות והשבחים, התקבלו גם תגובות נגד. בין התגובות ניתן למצוא טענות כי הקמפיין עצמו מבורך אולם פוגע בנכים רבים הזכאים לתו נכה, אך כן מסוגלים ללכת. עוד נטען כי ניסוחי השלטים אינם מדוייקים ואף עלולים לפגוע, כיוון שישנם נכים רבים אשר נכותם כלל אינה נראית לעין.

מעיריית מודיעין נמסר כי "אין ספק שיש מנעד של מוגבלויות פיזיות. המסר הכללי הוא לא לחנות בחניית נכים"

הקמפיין יצא לפועל בעשרות מוקדים בעיר, בתקווה כי אנשים יחשבו בשנית במידה ומתכננים לחנות בחניית נכים שאינה מיועדת עבורם.