עונת המנויים החדשה של היכל התרבות מודיעין נפתחת ולתושבי מודיעין מכבים רעות והסביבה צפויה חגיגה משובחת של מוסיקה, תיאטרון, מחול, בידור ועוד. 

אז מה יהיה לנו?

בסדרות התיאטרון יארח השנה היכל התרבות מודיעין מעל 30 הצגות של מיטב התיאטראות בישראל כך שהתושבים יוכלו ליהנות מההצגות המובילות והחדשות ביותר מבית היוצר של הקאמרי, הבימה, בית ליסין, תיאטרון חיפה, תיאטרון באר שבע, החאן, גשר ועוד, קרוב לבית, והכי חשוב עם חנייה בשפע ובחינם.

בין ההצגות שתעלנה: "גבעת חלפון אינה עונה", קומדיה סוריאליסטית המבוססת על סרט הקאלט הידוע, "זרים מושלמים", מחזה ע"פי ספרו של פאולו ז'נובזה על הסכנה שטומנת בחובה ההתקדמות הטכנולוגית, "משפחה חמה", קומדיה מאת ענת גוב בהשתתפות תיקי דיין, "לא לריב" קומדיית מצבים בהשתתפות דביר בנדק ועירית קפלן, "קרוב יותר" הצגה על בגידות וקנאה בכיכובם של השחקנים עמוס תמם ועוז זהבי,  "רודף העפיפונים", עיבוד בימתי לרב המכר מאת חאלד חוסייני, הצגה מבוקשת שחוזרת למודיעין לדרישת הקהל ועוד. 

גם לילדים מצפה עונה מרתקת עם הצגות ססגוניות בעיבודים חדשים לסיפורים המוכרים ובהם "נרקיס מלך הביצה", "האסופית", "הלב", "הודיני", "הגיבן מנוטרדאם" ועוד. ההצגות לילדים נבחרו בקפידה ממיטב התיאטראות האיכותיים והמובילים לילדים ולנוער: תיאטרון אורנה פורת, המדיטק, תיאטרון ארצי לנוער, תיאטרון גושן ותיאטרון השעה הישראלי.

בסדרות המוסיקה של היכל התרבות מודיעין צפויים השנה חידושים רבים - סדרה חדשה של מחזות זמר מבית היוצר של תיאטרון תל אביב יעלו על בימת ההיכל, עם הפקות מושקעות, צבעוניות ורבות משתתפים. בין היתר המחזמר "גריז", המחזמר "פלאשדנס" בכיכובם של ריקי גל, צחי הלוי ועוד, "רוק בבית הספר", "יוסף וכתונת הפסים המשגעת" בעל ההצלחה העולמית ועוד.

המלחין והפסנתרן, גיל שוחט, חוזר בעונה חדשה לסדרה האהובה והמצליחה "כשהקלאסי והפופ נפגשים", בה ייערכו מופעים מרתקים המשלבים מוסיקה קלאסית עם הופעות חיות של מאיה בוסקילה, אלון אולארצ'יק, רבקה זוהר, עידן יניב ורון בוחניק.

עוד חוזרת גם הסדרה הקלאסית בעונה חדשה בניצוחו של גיל שוחט, בה יפגשו תזמורות סימפוניות עם אורחים כמו דייויד ברוזה, חנן יובל ועוד. 

עוד בסדרות המוסיקה- סדרת ערבי זמר הכוללת שירה בציבור בהנחייתה של אילנה כץ ובהשתתפות אמנים אורחים. בתכנית: "מיטב הלהיטים של שנות ה-50-60", "מיוון ומכאן", "שדות ירוקים" עם הזמרת סוזי מילר, "חגיגה לטינית" ועוד.

גם בתחום הקולנוע לא שוקטים בהיכל על השמרים ולצד הסדרות המצליחות "טרום בכורה" המציגה סרטים חדשים טרם יציאתם לקולנוע ו"תרבויות מבעד לעדשה" המאפשרת מפגשים עם תרבויות עולם מבעד לעדשת המצלמה, תפתח השנה הסדרה החדשה "מסע קולנועי למזרח אסיה והפסיפיק"  עם האנתרופולוגית וחוקרת התרבויות, איילת אידלברג. בכל מפגש תקרין אידלברג סרט ותשלב הרצאה שבאמצעותה היא תיקח את המשתתפים למסע מרתק בין רבדיו השונים של עולם הרוח.

בסדרות ההעשרה והדעת  - תעלה סדרה חדשה בשם: "יהדות לכולם" בסיפור, ניגון וסטנד אפ, בהשתתפות אומנים מוכרים כמו שרה ב"ק, יאיר יעקבי ועוד, וסדרה חדשה נוספת בשם "פוקוס על אומן" בה תתמקד המרצה דניאלה שליו באמנים נבחרים מהאמנות המודרנית ותבחן את יצירותיו, סגנונו הייחודי ואת סיפור חייו, כך למשל תשוחח דניאלה על פרידה קאלו, מנשה קדישמן ועוד.

בהיכל מציעים לא רק ליהנות מאומנות אלא גם ליצור אומנות, כאשר גם השנה יוכלו תושבי העיר ליהנות מבילוי מסוג אחר, כזה שמשלב ציור, מוזיקה, אוכל ושתייה במסיבה יצירתית בה כל משתתף חוזר הביתה עם יצירה מקורית בהשראת היצירות של האמנים הגדולים.

מדוע כדאי להיות מנויים?
המנוי הקבוע מאפשר לכם לבחור מקום לבחירתכם בסדרות התיאטרון, ביום ובמקום המתאימים לכם לצפייה בהצגות, כך תדעו בוודאות ששמור לכם מקום.
בנוסף, מנויי היכל התרבות מודיעין יוכלו ליהנות מהנחות ברכישת כרטיסים לכל המופעים בהיכל (ההנחות נעות בין 10% - 30% ). 

ייחודי להיכל התרבות מודיעין - למנוי ישנן אפשרויות תמרון בין הסדרות הרבות, לדוגמא: מנוי התיאטרון יכול להחליף למחול, ג'אז וכו'. (המנוי הוא עונתי ותוקפו עד סוף ספטמבר). ניתן לרכוש מנויים לסדרות השונות.

ישנן הטבות רבות וסבסודים דרך וועדי העובדים וארגונים מובילים כגון: חבר, קרנות השוטרים, ארגון המורים, הסתדרות המורים, מועדון טוב, בהצדעה ועוד. כמו כן, מחירים מיוחדים מוצעים  לגמלאים, סטודנטים ונוער.
לפרטים נוספים מומלץ ליצור קשר עם מחלקת המנויים של היכל התרבות ולהתעדכן במחיר המשתלם במיוחד עבורכם - 08-9737330.