ביום שלישי האחרון, נפגשו כ-160 ספורטאי והורי מועדון "דרך הג'ודו" להרצאה מרתקת ומלאת השראה עם אריק זאבי, הנחשב לאחד מהג'ודוקאים הישראלים הטובים ביותר בכל הזמנים.

במפגש שיתף זאבי את המשתתפים בסיפורים אישיים מהקריירה הספורטיבית שלו, ניתח מצבים שונים איתם התמודד בעבר ומתמודד כיום. סיפר על מלחמה פסיכולוגית, יציאה מאזור הנוחות, התמודדות עם לחץ ומשברים וכן הצבת יעדים והגאה לשיא ברגע הנכון.

המפגש, היה חלק מתוכנית הפעילות השנתית במועדון דרך הג'ודו, הפעול בעמותת סחלבים בהדרכתם של עידו ונעם אלקיים, במסגרתה נפגשים הספורטאים הצעירים מידי שנה עם דמויות מפתח בענף הג'ודו ובכך מקבלים השראה מהטובים ביותר. למפגש הצטרף גם חבר המועצה, מחזיק תיק הספורט, אלעד שמעונוביץ שבירך את המשתתפים ואיחל להם הצלחה בהמשך דרכם הספורטיבית.

עידו ונעם אלקיים: המוטו של "דרך הג'ודו" הוא "להיות טוב יותר". להיות טוב יותר בג'ודו, אבל בעיקר להיות טוב יותר כאדם וכספורטאי. הספורטאים הצעירים של "דרך הג'ודו" מתאמנים קשה מאוד ומתחרים באומץ ובנחישות. אלא שזה לא מספיק. כדי לשרוד לאורך זמן צריך השראה ולכן אנו מקפידים להפגיש אותם עם מודלים מהשורה הראשונה של הג'ודו הישראלי. השנה נפגשנו עם אריק זאבי שהעביר הרצאה מדהימה שהמחישה את היותו ספורטאי ענק, מודל והשראה עבורנו ובעיקר את היותו אדם מקסים, רגיש ומיוחד במינו."