קבוצת הנוער הלאומית של עוצמה מודיעין מורכבת משחקנים בכיתות י"א-י"ב שצמחו במחלקת הנוער של המועדון, מתאמנת עם אשר חגי, המנהל המקצועי של המועדון זו השנה השלישית, ומשחקת בליגה הלאומית.

המשחק האחרון של הקבוצה התקיים באולם הדר יוסף מול מכבי תל אביב. ברבע הראשון חגי שיבץ בחמישייה הפותחת את אלעד שינדלר, איתי גנצמן, יוחאי סמרה, אראל וכטנהיים ועידו לופו. המשחק היה שקול, והרבע הראשון נגמר בתוצאה 19-16 לטובת מכבי תל אביב שהובילו לכל אורך המחצית הראשונה.

גם הרבע השני הסתיים כשידה של מכבי תל אביב על העליונה, והתוצאה במחצית הייתה 35-30 לטובת הקבוצה הביתית.

בחצי השני עוצמה מודיעין הפגינו הגנה לוחצת, שגרמה למכבי תל אביב לקלוע בכל המחצית רק 23 נקודות. כשהשעון הראה דקה לסיום התוצאה הייתה 4 הפרש לטובת מכבי תל אביב. אלעד שינדלר קלע בדקה האחרונה 5 נקודות ללא מענה והכריע את המשחק עם יתרון של נקודה אחת.

התוצאה הסופית של המשחק הייתה 59:58.

קלעים:

אלעד שינדלר 16 נקודות, איתי גנצמן 11, אראל וכטנהיים 10

אשר חגי: "השחקנים שחקו משחק הקרבה! הם נלחמו על כל כדור ולא ותרו. למרות שהיריבה הרבה יותר פיזית וגבוהה, ובטח שבמשחק חוץ, הם שחקו משחק הגנה שהוא משחק על ההשרדות בליגה.ממוצע הקליעות של מכבי תל אביב בבית הוא 55, ואילו ממוצע הקליעות של הנוער שלו בחוץ הוא 59. החזקנו אותם בממוצע שלהם, ועמדנו בממוצע שלנו. הקבוצה כרגע נלחמת להשאר בליגה, והמשחק הקרוב שלה הוא משחק מאד חשוב מול גבעתיים, שהיא קבוצה חזקה, אבל במשחק האחרון שלה הופתעה והפסידה בהפרש של 30 נקודות, כך שהכל פתוח"

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון כדורסל עוצמה מודיעין: "המשחק האחרון היה נצחון גדול לנוער! אני חייב לפרגן לאשר על ניהול משחק מבריק ולשחקנים על הגנה ראויה לציון."

צילום:עוצמה מודיעין