שתי נבחרות צעירות ממועדון ההוקי רולר "מודיעין  Eagles" שיצאו לייצג את העיר באליפות ישראל, חזרו עם 2 מדליות זהב על זכייתן במקום הראשון ועם התואר המכובד: אלופי ישראל ברולרבול הוקי.

בשבוע שעבר נערכו בלהבים השלבים האחרונים של אליפות ישראל ברולרבול הוקי. את המתחם מילאו עשרות שחקנים צעירים בגילאי 15-7 שהגיעו להתחרות על מקומם באליפות בשתי קטגוריות גיל: עד 12 ו-עד 15. כשהם חמושים ברולרבליידס, קסדות ומקלות הוקי, הם עלו נחושים על משטח ההחלקה כשעל הפרק עומדת האליפות המיוחלת. את מודיעין מכבים רעות ייצגו בתחרות השחקנים של מועדון ההוקי מודיעין  Eagles, הפועל בעמותת סחלבים בהדרכתו של יבגני מוגילבסקי. בכל אחת מהקטגוריות הצליחו הנציגים של העיר להתבלט מעל כולם ולנצח קבוצה אחר קבוצה כל הדרך עד לזכייה בתואר אלופי ישראל ברולרבול הוקי.

בקרב על גביע ישראל שנערך מיד לאחר מכן, בין הקבוצות שעלו למקום הראשון והשני, לקחו השחקנים של העיר את המקום השני לאחר שני משחקים, מול ערד בקטגוריית הגיל עד 12 ונגד מיתר בקטגוריית הגיל עד 15.

מועדון ההוקי רולר המקומי פועל מזה 5 שנים בעיר ומשתתפים בו כ-40 ילדים בגילאי 7 – 17. המאמן, יבגני מוגילבסקי ציין השבוע כי העובדה שהמועדון הצעיר שלח שתי נבחרות ושתיהן הצליחו לסיים במקום הראשון באליפות ישראל ולסיים את משחק הגביע כסגני גביע ישראל, מצביעה על שחקנים איכותיים ועל יכולות מרשימות שפיתחו באימונים בזכות התמדה ונחישות המאפיינת את שחקני המועדון.