בשבוע שעבר הבאנו את הכותרות הבולטות של אירועי הקיץ במודיעין בעיקר בתחומי התרבות. הפעם אנו מביאים את אירועי הספורט הבולטים מעבר לאירועי המכביה המתארחים בעיר. 

באגף הספורט בעמותת סחלבים ממשיכים גם הקיץ עם המסורת המוצלחת של "שני ספורטיבי" אשר תספק לתושבי העיר ארבעה מתחמי פעילות ספורטיבית שיתקיימו במקביל בארבעה פארקים ברחבי העיר:

ברחבת הירידים שבעמק החולה תיערך בכל יום שני בשעה 20:00 מסיבת "זומבה" סוחפת בסגנון לטיני שתשלב סגנונות ריקוד שונים.

בפארק החרגול בעמק בית שאן יתקיים בשעה 20:00 אימון רצועות פונקציונאלי לחיזוק שרירי הליבה והיציבות, ושיפור שיווי המשקל. ניתן להביא אליו רצועות מהבית.

בפארק שבשדרות יצחק רבין מול אולם הספורט יפעל בשעה 20:00 מתחם אימון מחזורי בהדרכת חן מזרחי, שישלב אימון קרבס, קרוספיט, אירובי, מתיחות ועוד.

באמפי עמק האלה (ליד בית סחלבים) יוכלו התושבים ליהנות מהלהיט שכבש את העולם "דראמס אלייב", אימון קצבי של תיפוף על כדורי פיטבול ענקיים, שעובד על כושר אירובי בקצב גבוה.  לאור הביקוש הרב שהיה בשנה שעברה, המתחם יפעל בשתי פעימות: פעימה ראשונה בשעה 19:00, בה יערך אימון לכל המשפחה, ופעימה נוספת בשעה 20:00 בה יערך אימון למבוגרים בלבד.

גם הערך המשפחתי קיבל השנה דגש מיוחד במסגרת אירועי הספורט והקיץ יתקיימו גם שתי פעילויות ספורטיביות ומהנות לכל המשפחה בנושא "משחקים של פעם". המשתתפים יוכלו ליהנות ולשחק בחמש אבנים, גומי, מחניים, דג מלוח, סטנגה, פרה עיוורת, הנחש בא, גולות, עמודו ועוד משחקים שיתקיימו בליווי מוזיקה והפתעות. ב6.7.17 תיערך בין השעות 17:30 – 19:00  הפעילות בפארק שברחוב אבני החושן ובתאריך 17.7 בין השעות 17:30 – 19:00  בפארק הדגים.

כמו כן, גם בקיץ זה תמשיך היוזמה של טיולי אופניים מודרכים לאור ירח, בה יוכלו תושבי העיר מגילאי 10 ומעלה ליהנות מטיול רכיבה מהנה וחוויתי בשבילי הטבע היפים של העיר. בתאריך 13.7 יצאו הרוכבים למסלול רכיבה ביער בן שמן וב-10.8 בגבעות המערביות של העיר. היציאה לשני המסלולים תהיה ממתחם ״ליגד 1״ שבפארק הטכנולוגי בשעה 19:30.  באגף הספורט ציינו שלטיול המודרך יש להצטייד באופניים תקינים, קסדה, פנס, פנימית להחלפה ומים לשתייה.

בנוסף, הרקדנים החובבים בעיר יוכלו להצטרף בכל מוצאי שבת לאורך חודש יולי, החל מתאריך 1.7, למתחם ריקודי עם ועמים עם המרקיד קובי מיכאלי, שיפעל בין השעות 23:00-20:00 באמפי עמק האלה.