בעקבות החלטת איגוד הכדורסל על סיום הליגות, במועדון כדורסל עוצמה מודיעין חוגגים שלוש עליות ליגה:

קבוצת הבוגרים של המאמן אשר חגי עולה לליגה הארצית, וקבוצת הנוער של המאמנים אשר חגי ואיתי מידן מעפילה לנוער-על, בפעם הראשונה בתולדותיה!
בנוסף, קבוצת ילדים ב' של חגי, ששחקניה הם תלמידים בפרויקט הכדורסל של עוצמה מודיעין ועירוני א', זכתה באליפות.

מהמועדון נמסר כי הקבוצות עבדו קשה במהלך כל העונה, כדי לשמור על מקום בצמרת, ונתנו עונה מדהימה. אמנם מגיפת הקורונה קטעה את העונה ואת המאמץ הרב שהשקיעו השחקנים והמאמנים,  אולם ההחלטה של איגוד הכדורסל הביאה לתוצאה משמחת מאד עבור משפחת עוצמה מודיעין, שהססמה שמלווה אותה לכל אורך העונה היא Together we are better!.

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל המועדון: "הייתה לנו עונה לא פשוטה, והמשכנו לפעול בכל הכוח, גם לכל אורך תקופת הקורונה. במהלך החופשה שנכפתה עלינו, השחקנים והשחקניות שלנו קבלו תכנית אימונים מפורטת והמשיכו להתאמן.  לכל אורך התקופה, המאמנים והמאמנות שלנו נרתמו, ונתנו מנסיונם ומזמנם, כדי להבטיח שהשחקנים והשחקניות ישמרו על כשירות, והוכיחו שעוצמה מודיעין זו באמת משפחה אחת גדולה.

אשר חגי, המנהל המקצועי: "זה יום חג למועדון עוצמה מודיעין! כספורטאי וכמאמן, אין כמו לזכות באליפות או לעלות ליגה על המגרש במשחק מכריע ולגזור רשתות. כל מי שחווה זאת מכיר את התחושה.
הקורונה שנתה את החוקים. ביום שני 25.5.20 החליט איגוד הכדורסל על סיום הליגות, ובעקבות החלטה זו, קבוצת הבוגרים שלנו העפילה לליגה הארצית וקבוצת הנוער שלנו העפילה לנוער-על, בפעם הראשונה בתולדות המועדון! עונת הכדורסל 2019-20 הייתה עונה קשה, עם לא מעט לחצים, והסתיימה באושר גדול, בתחושת גאווה ובסיפוק עצום!
הרבה תודות לכולם על עונה מוצלחת, שמתכתבת עם מה שאני תמיד אומר: חזון - השקעה - הצלחה. יאללה עוצמה!"