בסוף השבוע האחרון נערכה בבאר שבע אליפות ישראל לתלמידים ותלמידות בהיאבקות בסגנון חופשי. המתאבקות של מכבי מודיעין ייצגו בכבוד את העיר וחזרו מהתחרות עם עם שלוש מדליות: שתיים מהן מזהב והשלישית מכסף.

יותר מ-100 מתאבקים צעירים בגילאי 14-11 מכל רחבי הארץ נפגשו על המזרן בבאר שבע  והתחרו ביניהם בזירות ההיאבקות, לעיני שופטי איגוד ההיאבקות בישראל. את מודיעין מכבים רעות ייצגו בתחרות שלוש מתאבקות ממועדון ההיאבקות המקומי "מכבי מודיעין" הפועל בעמותת סחלבים בהדרכתו של אדוארד רסקין.

שלי ארש  ותמר קפלן שהפגינו שליטה מדהימה בזירה, זכו במקום הראשון וחזרו עם מדליות זהב. חברתן למועדון, ליאל רסקין זכתה גם היא למקום של כבוד על הפודיום לאחר שזכתה במקום השני ובמדליית כסף. בנוסף להישגים האישיים, הישגים אלו של המתאבקות הצעירות זיכה את המועדון במקום הראשון הכללי בקטגוריית בנות.

המאמן ומנהל המועדון אדוארד רסקין: "אני גאה בבנות המועדון שהגיעו להישגים מצוינים באליפות בתי הספר. הן הצליחו לגבור על מתחרות ממועדונים גדולים וותיקים בזכות התמדה, טכניקה וריכוז. זו הייתה התחרות הראשונה לעונה ועם פתיחה כזו אין לי ספק שתהיה לנו עונה מעניינת."