שבוע רצוף נצחונות עבר על קבוצות הכדורסל של מועדון "עוצמה למודיעין". קבוצת הכדורסל נערים ב' לאומית, של המאמן איתי מידן שיחקה ביום רביעי האחרון נגד מכבי תל אביב. המשחק, שהתקיים באולם הספורט בעירוני א' מודיעין, לווה באווירה יוצאת דופן, עם קהל רב שבא לצפות בשתי הקבוצות, שטרם נוצחו השנה בכל המסגרות. הקבוצה המודיעינית ארחה את הקבוצה התל אביבית במסגרת המחזור ה- 7 של ליגת נערים ב' לאומית מרכז.  מדובר במפגש צמרת, שכן שתי הקבוצות היו עד כה בלתי מנוצחות.

מצד מכבי תל אביב מדובר בקבוצה הבכירה של האגודה, המורכבת משחקנים בכיתות ט' שחלקם משחקים בנבחרות. (יובהר שהשחקנים מגיעים מתל אביב, ולא מקבוצה מקומית, המתהדרת בשם מכבי ת"א)

באותו היום ניצחו הנערים של עוצמה בעוד שני משחקים: נערים א' לאומית של המאמן שלומי עמר ניצחו את רמת השרון בתוצאה 69-52, ונערים ב' לאומית דרום של המאמן אמיר כנען ניצחו את רחובות בבית בתוצאה 53-33.

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון כדורסל עוצמה מודיעין, אמר שמדובר ביום נהדר, והנצחונות של כל הקבוצות היו פשוט תענוג, כדבריו: "הנצחון של הקבוצה של איתי מידן הוא נצחון הסטורי," הוא מדגיש, "שכן מדובר בקבוצה מספר 1 של מכבי תל אביב!"

אשר חגי, המנהל המקצועי של המועדון, אמר בסיפוק "עלינו עוד מדרגה. אני גאה בשחקנים ובמאמנים. כעת המטרה היא המשכיות."

הרבו לקלוע: עידו מנצ'ל- 14 נקודות, רועי נוימן- 14 נקודות, רועי גזית-13 נקודות, עידו יהודאי- 6 נקודות, איתי מלץ- 10 נקודות, שחק ארז- 2 נקודות, טל עוז- 3 נקודות, רועי סנקר- 2 נקודות

בשבוע הקרוב תארח הקבוצה ממודיעין קבוצת צמרת נוספת - הפועל תל אביב.