בשער: אייל רביד, מנכ"ל רשת ויקטורי | צילום יח"צ

איל רביד, מנכ"ל רשת "ויקטורי", חיפש דרך לתרום לקהילה בעיר מודיעין מכבים רעות, והחליט להעניק חסות למועדון כדורסל עוצמה מודיעין, , מתוך הכרה בחשיבות העיסוק בספורט ולאור ערכי והישגי המועדון.

מועדון כדורסל עוצמה מודיעין הוקם בשנת 1997, ובעונת הכדורסל 2020-21, מונה המועדון 29 קבוצות ליגה, ובהן שחקנים ושחקניות מכיתה ה' עד י"ב, וקבוצות נשים וגברים.

בשגרה, כ-350 שחקנים ושחקניות משחקים מדי שבוע במשחקי הליגה ומייצגים את מודיעין על המגרשים באולמות ומתחת לסלים. בתקופת הקורונה, השחקניות והשחקנים מחכים בכליון עיניים לחזור לאולמות ולמגרשים.

המועדון מתגאה במחלקת העוצמתיות שלו, המונה 9 קבוצות של ילדות, נערות ונשים, ובכך שיש לו נציגות בליגות הגבוהות בכל קבוצות הגיל.

את עונת 2019-20 סיימו במועדון עם אליפות אחת ושתי עליות ליגה; קבוצת הנוער עלתה לליגת העל וקבוצת הבוגרים עלתה לליגה הארצית.

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון עוצמה מודיעין: "המועדון מעניק לשחקנים ערכים חשובים, שקודמים לנצחון, ואנחנו מאמינים שתפקידנו לחנך ולהצמיח קודם כל בני אדם טובים, ורק אחר כך שחקנים טובים. אבל, כיון שבכל זאת מדובר בספורט תחרותי, השאיפה היא תמיד להיות בצד המנצח. לכן, החסות של רשת "ויקטורי", יחד עם המשמעות של שם הרשת (ויקטורי = נצחון), מתאימים מאד לשאיפה של כל שחקן ושחקנית במועדון, ללמוד, לשחק, להצליח וגם לנצח."

איל רביד, מנכ"ל רשת "ויקטורי": "עם הפתיחה בעיר מודיעין, היה חשוב לנו, כרשת, לתמוך גם בקהילה. בחרנו לתת את החסות המרכזית למועדון כדורסל עוצמה מודיעין, המחנך ילדים, צעירים ומבוגרים לאהבה לספורט. פיתוח הקשרים עם הקהילה הם נר לרגלינו, ואנחנו מאחלים למועדון הכדורסל עלו והצליחו, "ויקטורי" מאחוריכם."