בשבת האחרונה זכתה קבוצת ילדים ב׳ מרכז, (שנתון 2006) של עירוני מודיעין באליפות הליגה לאחר שניצחה בתוצאה 0-3 את הפועל רמת גן.

‎האליפות הוכרעה לאחר שילדי מודיעין מכבים רעות הוכיחו מעל כל ספק שהם הקבוצה הטובה בליגה, לאחר שהשיגו במהלך העונה 59 נקודות, רשמו הפרש שערים מדהים של 18:78 והראו שיש עתיד מצויין לקבוצות הנוער והבוגרים של העיר. משחק האליפות הוכרע כאמור בתוצאה 0:3 מצמד של  נדב הבר וכיבוש נוסף של עמית לרר.

‎מאמן הקבוצה, תומר כרמל סיפר כי האליפות הושגה בזכות עבודת צוות: ״משחק טוב מאוד שלנו בתנאים קשים למשחק. שאפו לשחקנים ולהורים של הפועל רמת גן שעם תנאים כאלו ממשיכים להתמיד ולהגיע לאימונים. הוכחנו שוב שאנחנו קבוצה מיוחדת עם אופי והצלחנו לנצח 3:0. כבשנו את המטרה שהצבנו לנו בתחילת העונה וסיימנו במקום הראשון, עונה שניה ברציפות ועשינו עוד היסטוריה למועדון. מגיע לשחקנים שלנו שמתנהלים כמו קבוצה הכי מקצוענית שקיימת. החל מיום שני נתחיל בהכנות למשחק גמר הגביע שיתקיים בשבוע הבא. סיכומים ותודות נעשה לאחר משחק הגביע.״

בשבוע הבא ינסו השחקנים הצעירים להשלים את משימת הדאבל: זכייה באליפות וגם בגביע המדינה. כאשר ביום ראשון 5.5 יתמודדו מול מכבי פתח תקווה במשחק הגמר באצטדיון רמת גן. אם הם יציגו את היכולת שבה שיחקו במהלך העונה, יש סיכוי טוב שיביאו גאווה נוספת לעיר מודיעין מכבים רעות.

 כחלק מההכנות תוציא הנהלת המועדון אוטובוסים כדי להסיע את האוהדים ותושבי העיר ללוות ולעודד את השחקנים במשחק גמר גביע המדינה.