בשנתה הראשונה בליגה וכסיום מתוק לעונה נהדרת, הביסה מודיעין בסוף השבוע האחרון את אס"א תל אביב ב' בתוצאה 3.5 – 0.5 בסיבוב האחרון של ליגת השחמט וקטפה את המקום הראשון.

חודשים ספורים לאחר שהוקם בעיר מועדון השחמט העירוני, קבוצת השחמט של מודיעין-מכבים-רעות סוגרת עונה מוצלחת במקום הראשון עם 28.5 נקודות בהפרש עצום של 5 נקודות מקבוצת אסא תל אביב שסיימה במקום השני עם 23.5 נקודות. במקום השלישי מכבי רמת גן עם 23 נקודות.

הנבחרת המודיעינית סיימה את העונה ללא הפסדים ועם 7 ניצחונות מתוך 9. בשניים הנוספים סיימה בתיקו. שחקני ההרכב הראשון לא הפסידו בשום משחק אישי מאז תחילת העונה.

תוצאות הסיבוב האחרון: לוח ראשון רוני שרף עם 4 מ-4. לוח שני יואל תמנליס עם 5 מ-8, לוח שלישי יאן רוסנובסקי עם 4 מ-5, לוח רביעי איליה קזקביץ עם 6 מ-9. כמו כן שיחקו במהלך העונה בהצלחה רבה: תומי וייס, גרא נויפלד ומשה רן.

 מימין לשמאל - איליה קזקביץ, יואל תמנליס, רוני שרף ויאן רוסנובסקי.

יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח: "לקחנו על עצמנו בשנה האחרונה לקדם את תחום השחמט בעיר שהוא ענף ספורט תחרותי והקמנו את מועדון השחמט העירוני. אני שמח על ההישג המרשים של שחקני המועדון שלנו שמייצגים את העיר בכבוד רב וכעת יוכלו להמשיך לייצג אותה גם בליגה א'.