צילום: חורחה נובומינסקי

המאמן, אהוד כחילה כבר נמצא על הקווים ולצידו הצטרף לאחרונה המנהל המיתולוגי, אילן ז'נו שהיה שותף לעונת העלייה מליגה ג' ל-ב', ששב לנהל את קבוצת הבוגרים. דורון ממן הצטרף גם הוא בחודשים האחרונים, הפעם כמנהל קבוצת הנוער.

לקראת פתיחת העונה קיימה בשבועות האחרונים קבוצת הבוגרים ארבעה משחקי אימון בהם השיגו תוצאות יפות: 1:2 על לוד, ניצחון 2:5 על יפו, 0:1 על קריית מלאכי ו-1:3 על יבנה.

סגל הקבוצה קיבל חיזוק השנה והוא משלב צעירים שצמחו בעירוני מודיעין לשחקנים ותיקים, חלקם שיחקו כאן בעבר וחלקם הצטרפו בקיץ האחרון. בין השחקנים שכבר חתומים בקבוצה: דניאל דרעי, אורן זוהר, תומר ירוחם, אלי בראשי, גל אסולין, עמית בוהדנה, גיא דנקוביץ׳, עומר טולדו, נועם כהן, רוי סיטבון, ציון פרדי, טל קוגן, רון שלמה, פאשאי שהב, שימי ביטון, אדי דדון ודור נגר, כאשר במודיעין מציינים כי עד פתיחת העונה יושלם הסגל המלא.

המשחק הראשון יערך ביום שישי 6.9.19 בשעה 13:30 במגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי (ליגד) מול מכבי עירוני נתיבות. במועדון הכדורגל קוראים לתושבים לבוא ולעודד את הקבוצה.

יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח ומ"מ ראש העיר, שלמה פסי: "אנו שמחים ונרגשים לפתוח את העונה ה-11 של מועדון הכדורגל עירוני מודיעין המונה כ-1,500 ספורטאים וספורטאיות, החל מגילאי 4 ועד לקבוצות הבוגרים והבוגרות.  מאחלים הצלחה לכל צוותי האימון והניהול ולספורטאים ולספורטאיות וקוראים לאוהדים להגיע למשחקים. שתהיה עונת הגינות, ספורטיביות והצלחות לכולם. מודים לראש העיר, חיים ביבס על תמיכתו לקידום הספורט בכלל והכדורגל בפרט."

מאמן הקבוצה, אהוד כחילה: "הגעתי למועדון גדול עם פוטנציאל עצום הן בגלל מחלקות הנוער והן בגלל בית הספר לכדורגל. יש תנאים טובים הקבוצה צריכה להיות בליגה בכירה יותר ואני מקווה שנעשה עונה טובה כדי שנוכל להגיע לצמרת של ליגה ב' ומשם לעלות. זה תהליך, התחלנו דרך ונמשיך בדרך הזו. אני מזמין את התושבים לבוא למגרשים ללוות ולעודד את הקבוצה ולהיות חלק מההצלחה."