כ-200 אוהדים מילאו ביום שישי האחרון את הטריבונה במגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי (ליגד סנטר), כשהגיעו לצפות במשחק פתיחת העונה בין עירוני מודיעין למכבי עירוני נתיבות.

רגע לפני תחילת המשחק הגיע גם ראש העיר, חיים ביבס יחד עם יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח ומנכ"ל עירוני מודיעין, מיקי בר, כדי לברך את השחקנים. בדבריו התייחס ביבס להשקעות שנעשו ועתידות להיעשות בקרוב בתחום התשתיות, במטרה לספק לשחקני העיר את התנאים הטובים ביותר ואיחל הצלחה לקראת משחקי גביע המדינה ופתיחת הליגה.

עם פתיחת המשחק הציגה עירוני מודיעין משחק ביתי מחושב, אך הגנה טובה מצד נתיבות, שרשמה ניצחון דרמטי בסיבוב א' של גביע המדינה ימים ספורים קודם לכן, לא הניבו כיבושים במחצית הראשונה של המשחק. המחצית השנייה נפתחה טוב ובעירוני מודיעין הצליחו לייצר מספר הזדמנויות מול השוער של נתיבות. בדקה ה-63 העלה פאשאי שהב את עירוני מודיעין ליתרון 0:1 והעמיד את האוהדים על הרגליים. הדרמה הגדולה התרחשה בדקות האחרונות למשחק כאשר שלוש דקות לפני שריקת הסיום השווה עימרי בן סדון מנתיבות והמשחק נחתם בתיקו 1:1.

מאמן הקבוצה, אוהד כחילה: "המשחק הראשון של עונה נחתם בתוצאה מעט מאכזבת עם גול בדקה ה-91. מצפה לנו עונה לא פשוטה עם קבוצות חזקות, אך בנינו קבוצה טובה שרק תלך ותתגבש וכעת אנחנו עם הפנים קדימה למשחק מול יבנה בסוף השבוע הקרוב."