גאווה מקומית- קבוצת הנשים של עירוני מודיעין העפילה אמש לליגת העל. לראשונה, תהיה לעיר קבוצת ספורט עירונית בוגרת שתתמודד בליגה הבכירה בישראל.

המודיעיניות הגיעו למשחק הקובע כשהן מקדימות את עראבה ב 2 נקודות. בתחילת המשחק עראבה הובילה על מודיעין 1:0 ולקראת סיום המחצית הראשונה מודיעין השוותה כך שמודיעין ירדה למחצית עם חצי רגל בליגת העל. במהלך המחצית השנייה הצליחו נשות מודיעין להפוך את התוצאה ועלו ליתרון 2:1. רגע לפני הסיום עראבה השוותה אבל ההיסטוריה נעשתה ולראשונה יש למודיעין קבוצת ספורט עירונית בוגרת בליגה הבכירה בישראל.

הקבוצה בהובלתו של המאמן אריאל וינדר, עלתה תוך 3 שנים מליגה ארצית לליגה לאומית וכעת לליגת העל. הקבוצה מסיימת את הליגה עם 13 נצחונות, 3 תיקו ו-2 הפסדים בלבד, עם מאזן שערים מדהים של 73 שערי זכות מול 13 חובה.

סגן ראש העיר ויו״ר עירוני מודיעין, אלי סבח, בירך את שחקניות הקבוצה: ״כל הכבוד לבנות ולמאמן אריאל וינדר על ההישג המדהים שמביא גאווה גדולה למועדון הכדורגל עירוני מודיעין, לעיר מודיעין מכבים רעות ולכדורגל הישראלי בכלל. אנחנו גאים בכן!״

ראש העיר, חיים ביבס: ״בשורות מצוינות לעיר. כל הכבוד לבנות הקבוצה על ההישג חסר התקדים שלהן. תודה למאמן המעולה של הקבוצה, אריאל וינדר וליו"ר עירוני אלי סבח. אני גאה בקבוצה שבתום עונה לא פשוטה, עם התמודדות של הקורונה והלחימה בשבוע שעבר זכו להעפיל לליגת העל, דבר שרק מאדיר את ההישג ההיסטורי של הבנות.״