מאת: גיא גפן צילום בשער: חורחה נובומינסקי

ההידרדרות של 'עירוני מודיעין' נבלמה אומנם עם שתי תוצאות תיקו במחזורים האחרונים, אולם הקבוצה מתקשה לעלות על הפסים הנכונים.

בחלוף 21 מחזורים, מדורגת מודיעין רק במקום ה-10 המאכזב ללא סיכוי מעשי להשתלב במשחקי הפלייאוף. למעשה, הקבוצה קרובה יותר לתחתית הבוערת. שורה של הפסדים, כאשר המשפיל מביניהם היה התבוסה המחפירה 7:2 ל-מ.ס דימונה לפני כשבועיים, היו יותר מדי עבור האוהדים.  

כזכור, בתחילת העונה הובא המאמן אהוד כחילה בקול תרועה רמה, בתקווה שישדרג את הקבוצה. בפועל, גם הוא לא הושיע ומודיעין שיחקה כדורגל רע, מה שהוביל לסיום דרכו של המאמן. מחליפו על הקווים דורון ממן לא הצליח עד עתה לחלץ את הקבוצה מהמומנטום השלילי וגם הוא סופג ביקורות מהקהל.

הקהל הביע את אכזבתו מהקבוצה, ונדמה שהשנה חלה עליית מדרגה ביחסים הרעועים בין קברניטי 'עירוני מודיעין' לקהל. האוהדים מספרים על נתק מצד ההנהלה, והם נאלצים לדבריהם לקבל מידע דרך הרשתות החברתיות על זמני משחקים ומיקומם ובכלל על הנעשה בקבוצה.

צילום ארכיון (למצולמים אין קשר לכתוב בכתבה)

הדברים הגיעו לשיא בשבוע שעבר, כאשר אוהדת הקבוצה דר אהרוני חשפה בפוסט בקבוצת הפייסבוק "מודיעין שלנו", כי אחד מהאנשים המקורבים למועדון הגיע עד לביתה ומסר לה כי בקבוצה מעוניינים להגיש תביעה כנגדה בעקבות תגובה שפרסמה ברשת חברתית ובה מתחה ביקורת על התנהלות המועדון. עוד אמר לה כי במידה ולא תתנצל יוגש נגדה ונגד כלל האוהדים המשמיצים כתב תביעה.

בנוסף, טענה אהרוני כי אותו מקורב העלה על קו הטלפון את יו"ר עירוני מודיעין, שצעק עליה. אימה של דר הייתה בצמוד אליה בעת האירוע, ולדברי דר פרצה בבכי למשמע הדברים.

עוד סיפרה אהרוני, כי היא לא היחידה שנחשפה לאיומים מצד גורמים המקורבים, וישנם אוהדים נוספים שנחשפו לכך.

בעירוני מודיעין מכחישים וטוענים כי הטענות מופרכות.

תגובת 'עירוני מודיעין': ״ביקורת היא דבר חשוב שיכול לתרום לשיפור ולמידה ובתנאי שהיא עולה בצורה עניינית המכבדת את כל הצדדים. יחד עם זאת, יש להבדיל בין ביקורת לגיטימית על התנהלות הקבוצה לבין תקיפת בעלי התפקידים והכפשתם. בעקבות הפרסומים כנגד בעלי התפקידים נעשה ניסיון להידברות מנומסת וחברית עם מספר אוהדים בודדים איתם הייתה היכרות מוקדמת. יש לציין שהפונה אף שלחה התנצלות על הדברים שכתבה, אך לאחר מכן, מסיבותיה, יהיו אשר יהיו, חזרה בה מההתנצלות. מטעמי צנעת הפרט לא נוכל להרחיב אודות הפניה שפורסמה אך ראוי לציין שהיא כוללת טענות אשר הינן מופרכות מכל יסוד".