קבוצת הנשים של עירוני מודיעין, שמתמודדת על העלייה לליגה הלאומית, חיזקה את הסגל שלה לקראת פתיחת העונה ובנוסף לשחקניות הוותיקות והטובות שולבו העונה שלוש שחקניות חדשות: איריס פלח שהגיע ממכבי חולון, לי פדה מנתניה ורוני לסקוב, שחקנית מקומית שהגיע לקבוצה הבוגרת מבית הספר העירוני לכדורגל.

במחזור הראשון של הליגה אירחה הקבוצה את  הפועל תל אביב. השחקניות המודיעיניות הגיעו נחושות ולאחר שלושער של רותם מימון וצמד של איריס פלח, כבר לא נשאר הרבה מקום לתל אביביות. הן אומנם הצליחו לצמצם מעט אך כיבושים נוספים של שוהם חיים, אשרת אופנר ואלין דן סתמו את הגולל על הקבוצה מתל אביב והמשחק הסתיים בתוצאה 8:2.

במחזור השני התקיים המשחק באשדוד ויחד עם ארובות השמיים נפתחו גם השערים. בנות עירוני מודיעין הצליחו להבקיע במשחק לא פחות מ-17 שערים לעומת שער בודד של מכבי אשדוד. מי שהביאו את התוצאה החלומית ועל הדרך גם חיזקו את ממוצע השערים שלהן היו אושרת אופנר עם שישה שערים, רני מימון ואיריס פלח עם ארבעה שערים כל אחת ושהם חיים עם שלושה שערים נוספים.

מאמן הקבוצה, אריאל וינדר: "אני מרוצה מאוד מהתוצאות בפתיחת העונה. ראוי לציין את ההשתלבות המקצועית והחברתית של השחקניות החדשות במרקם השחקניות הוותיק. החיבור מחוץ ובתוך המגרש נותן בהחלט הרגשה של קבוצה בריאה ומלוכדת, שרואה לפניה מטרה ברורה בסוף העונה."

יו"ר עירוני מודיעין, חבר המועצה אלי סבח: "משמח לראות את התוצאות של קבוצת הנשים שלנו שמביאה כבוד גדול לעיר. שמנו לעצמנו לטפח את כדורגל הבנות בעיר ונמשיך להשקיע כדי שיוכלו להמשיך להתפתח ולהגיע להישגים משמעותיים גם בגביע וגם בליגה."