בעונת 2018-19, שהחלה ב-19 באוגוסט, ישחקו במסגרת המועדון 27 קבוצות ליגה, מתוכן 7 קבוצות של עוצמה נשית, ולצד פרויקט הכדורסל הבית ספרי לבנים, שמתחיל את השנה הרביעית שלו, נפתח גם פרויקט חדש לכדורסל בנות בתיכון עירוני ב', בשיתוף עם עיריית מודיעין.

רגע לפני שפתחו את העונה, כינסו מנהלי המועדון את כל המאמנים להשתלמות שכללה הצבת מטרות חדשות, תדרוך לקראת העונה והיכרות עם המאמנים החדשים שהצטרפו לעוצמה מודיעין. הנהלת המועדון חשפה בפני המאמנים פרויקט חדש שייצא לדרך - פרויקט "השחקן השלם", שמהותו בניית מעטפת של 360 מעלות סביב השחקן, כדי לתת לו את מלוא הכלים על מנת שיגיע למיצוי מירבי בכל התחומים – פיזי, מנטלי ורגשי.

השחקנים הנבחרים לפרויקט זה יקבלו ליווי של מאמן אישי, פיזיולוג, תזונאית, מאמן אתלטיקה, מאמן אישי, מאמן מנטאלי, מדריכת יוגה ועוד. לדברי רודריגז, זוהי תכנית פורצת דרך שאין במועדונים אחרים: "אין עוד מקום שנותן מעטפת לשחקן כמו במסגרת תכנית "השחקן השלם" שלנו, ואנחנו גאים להשיק אותה בפתחה של עונת 2018-19. אנחנו לא מפסיקים להתחדש, ולחפש דרכים לקידום השחקנים והשחקניות שלנו, כדי להביא אותם למימוש הפוטנציאל שלהם."

עונת 2018-19 היא העונה השביעית של שמעון סלל רוה רודריגז כמנהל המועדון, עונה רביעית של אשר חגי כמנהל מקצועי, העונה החמישית של לביא חלפי כרכז חברתי ועונה שנייה שלו כמנהל תפעול המועדון. רודריגז מציין כי העונה החולפת התאפיינה בכדורסל מקצועי עם הישגים יפים, לצד פעילות חברתית וקהילתית:  "עונת 2017-18 הייתה עונה מצוינת, והסתיימה עם 6 אליפויות, גם בקבוצות הליגה וגם בפרויקט הכדורסל לבנים בתיכון עירוני, בשיתוף עם מחלקת הספורט העירונית. קבוצת ילדים ב' של המאמן אמיר כנען לקחה אליפות כיתות ז'; תלמידי כיתה ח' של המאמן דביר שיינגורטן ותלמידי כיתות ט' של אמיר כנען בפרויקט הכדורסל בתיכון עירוני א' זכו כל אחת באליפות המחוזית; קבוצת ילדים מחוזית של המאמן ארז משולם עלתה ליגה ובשנה הבאה יש לנו 2 קבוצות ילדים לאומית; וקבוצות הילדות והנערות של המאמן שגיא בן דוד לקחו 2 אליפויות!"

אשר חגי, המנהל המקצועי שהוא גם מאמן קבוצות הנוער והבוגרים מוסיף שבקבוצת הבוגרים השנה משולבים לא פחות מ-7 שחקנים שצמחו במועדון במחלקת הנוער, כאשר אל הקפטן - ארטיום קפול, הצטרפו השנה 5 שחקני חוץ חדשים: מתן מרציאנו, ירדן חושי וגיא שינדלר ששחקו בשדרות, טמיר טבו מפסגת זאב ודני טימקוב שהגיע מבת ים.

חגי: "מאז הצטרפתי למועדון לפני 5 שנים, חדלה התופעה של שחקנים שמבקשים לעבור לקבוצות אחרות, בשנים האחרונות יש בקשות של שחקנים לחזור אל המועדון, אחד מהם הוא דן איבניצקי, שחזר לעוצמה מודיעין אחרי תקופה ששיחק בהפועל תל אביב".

לאחר שכמעט ועלו ליגה בעונה החולפת, הנהלת המועדון ממשיכה לשים את יהבה על הקבוצה. לדברי רודריגז, הנהלת המועדון רואה את ההתקדמות הרבה של כל השחקנים, ואת ההצלחות של קבוצת הבוגרים, ושמה לה למטרה שקבוצה זו תעלה ליגה בהמשך. הוא מציין את ההתגייסות של כל המועדון, והנוכחות המרשימה של כל שחקני המועדון במשחקי הבית והחוץ של הבוגרים בסוף העונה ומצהיר שהוא רואה חשיבות עליונה להעמיד במועדון קבוצת בוגרים אליה שחקני מחלקת הנוער יכולים לשאוף להגיע בבוא העת.