קבוצת נערים ב' לאומית מרכז, המשחקת במועדון כדורסל עוצמה מודיעין, תצא בקרוב לייצג את המועדון, את מודיעין, את מרכז עצמה ואת מדינת ישראל בטורניר כדורסל, שיתקיים בצרפת בראשית חודש מרץ. 12 השחקנים, כולם תלמידי כיתה ט', יצאו יחד עם מאמן הקבוצה, אמיר כנען, וישתתפו בטורניר כדורסל של שחקנים בני 15 ומטה. בטורניר, המתקיים זו הפעם השלישית, ישתתפו 8 קבוצות מ-5 מדינות: צרפת, איטליה, שוויץ, תורכיה וישראל.

זו הפעם הראשונה בה קבוצה ישראלית תשתתף בטורניר, ועוצמה מודיעין תהיה נציגה יחידה של ישראל.

שמעון סלל רוה רודריגז, מנהל מועדון כדורסל עוצמה מודיעין, אומר שהנהלת המועדון יוצרת בשנים האחרונות קשרים עם גורמי כדורסל בכירים ברחבי העולם, וכך השחקנים נהנים מחשיפה למאמנים בינלאומיים ולשיטות אימון מתקדמות הנהוגות בעולם, וכן זוכים לשחק לצד ומול שחקנים בני גילם מארצות שונות, יוצרים קשרים חברתיים וחווים כדורסל קצת אחר.
הוא מדווח שבמסגרת קשרים שיצר לביא חלפי, מנהל התפעול של המועדון, עם אקדמיות הכדורסל CBA ו-The Academy, השנה יצאו שחקני המועדון בפעם השלישית למחנה כדורסל מקצועי בגראן קנריה (Gran Canaria) בספרד. הקשר שיצר עם גורמי כדורסל בצרפת לפני כשנה, הניב כעת הזמנה של השחקנים ממודיעין להשתתף בטורניר במולוז (Mulhouse) בחבל אלזס שבצרפת.

בתחילת חודש מרץ יצאו השחקנים לטורניר, שימשך 3 ימים. הנסיעה מסובסדת על ידי המועדון, והשחקנים יגיעו לצרפת כשהם מלווים גם במאמן אמיר כנען, כמו גם במנהלי עוצמה מודיעין והמנהל המקצועי של המועדון, אשר חגי.

הודעה רשמית על הצטרפות מודיעין לטורניר פורסמה בדף הפייסבוק של הטורניר:

 

(תרגום: קבוצה חדשה תשתתף לראשונה בטורניר של בני 15 ומטה – הקבוצה של עוצמה מודיעין מישראל

אל תחמיצו הזדמנות ראשונה להשוות את עצמנו לעומת הכדורסל הישראלי!)

 

תמונת הקבוצה - קרדיט: עוצמה מודיעין

תמונת חלפי, רודריגז וחגי – קרדיט: לייה רוז מגן