אחרי פגרה של 8 חודשים ללא כדורגל, הציגו בשישי האחרון שחקני קבוצת הבוגרים של עירוני מודיעין משחק מצוין מול ביתר קרית גת, בליגה ב׳ דרום ב׳. עירוני מודיעין פתחה בסערה את המשחק עם שער ראשון כבר בדקה הרביעית עם שער של יוסי אברה. בדקה ה-27 כבש גדיף וורקאט את השער השני. 5 דקות לאחר מכן ספגה עירוני את השער הראשון של העונה כאשר מקרה דוד, שחקנה של קריית גת צינן את ההתלהבות כשהצליח לצמצם ל-2:1 לפני המחצית.

במחצית השנייה השחקנים של מודיעין הציגו משחק שוטף והצליחו לשמור היטב על השער ולהגיע למצבים טובים מול שערה של קריית גת, עד שבדקה ה-93 נקבעה תוצאת המשחק משער של עוז ברק מבישול של שלומי ארבייטמן, והמשחק הסתיים בתוצאה חד צדדית 3:1.

במשחק שולבו השבוע 4 שחקנים צעירים שגדלו בעירוני ובהם טל קוגן, עמית בוהדאנה, שחק בן שבת וברק עוז. בעירוני מודיעין נערכים למשחק מאתגר מול מכבי קריית מלאכי, שיערך ביום שלישי במגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי.

צילום: עירוני מודיעין


גם קבוצת הנשים של עירוני מודיעין, שמשחקת השנה בליגה לאומית, רשמה השבוע ניצחון 5:0 מרשים על בני יהודה ת"א, עם שערים מרגליהן של רותם מימון, איריס פלח ונוי אמסלי שחזרה לקבוצה.

השחקניות ממודיעין הציגו משחק מצויין והפגינו עליונות במגרש לאורך המשחק, כאשר יחד עם משחק צירופים של השחקניות השיגו את התוצאה המרשימה. 

המחזור הבא בכפר כנא בוטל בעקבות כניסתם לרשימת הערים האדומות וכעת נערכות נשות עירוני מודיעין למשחק נגד פרדסיה שייערך ביום שלישי הבא במגרש הביתי, כאן בעיר.


צילום: עירוני מודיעין