כ-5,000 הורים וילדים מילאו ביום רביעי האחרון את פארק הדגים כשהגיעו להפנינג הספורטיבי שארגנו אגף הספורט בעמותת סחלבים לרגל סיום העונה. המשתתפים נהנו ממתקנים מתנפחים שנפרשו לאורך הפארק וממגוון פעילויות ספורטיביות. שיאו של האירוע היה ללא ספק הטקסים של בתי הספר לכדורגל וכדורסל שהתקיימו במקביל ובמסגרתם קיבלו המשתתפים גביעים על עוד עונה מוצלחת.

בין המבקרים באירוע היה ראש העיר, חיים ביבס, שאף הפגין את כישוריו בכדורגל

ראשון לפתוח את טקסי הסיום היה בית הספר העירוני לכדורסל המונה כ-1,000 ספורטאים צעירים. לאורך השנה מספק בית הספר מערכת חוגית מצליחה לצד ליגות עממיות הפועלות על פי מרכזי פעילות ומטפחת ומקדמת את תחום הכדורסל בעיר.  להצלחה של בית הספר שותפים שמעון סלל רווה רודרגיז שתחת הפעלתו כ-720 ילדים וכן אייל מזרחי ונמרוד כהן שתחתיהם כ-250 ספורטאים צעירים. בטקסי הסיום קיבלו הילדים גביעי השתתפות על עונת הכדורסל תשע"ח ובהן גם כ-150 בנות המתאמנות במסגרת החוגים.

מיד לאחר מכן נערך טקס הסיום של בית הספר לכדורגל עירוני מודיעין הנחשב לאחד מבתי הספר הגדולים בישראל עם כ-1,200 ילדים בגילאי 4.5 ועד לנוער, המתאמנים מדי שבוע ב-23 מוקדים ברחבי העיר ומהווים את בסיסו של המועדון.  במהלך האירוע חולקו גביעים לנציגי מחלקת הנוער ומצטייני בתי הספר לכדורגל ונציגי קבוצות הכדורגל שלקחו את המקומות הראשונים בליגת בתי הספר. בסיום האירוע חולקו גם גביעי השתתפות לכל הכדורגלנים הצעירים של עירוני מודיעין, כך שכל אחד חזר הביתה עם גביע. גביעים ומגני הוקרה חולקו גם למאמנים ומובילי המערכת שליוו את שחקני המועדון במהלך השנה בהם גם מנהל בית הספר לכדורגל, אריאל וינדר ומנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל.

מנהל אגף הספורט בעמותת סחלבים, חנן דנציגר: "השבוע ציינו סיום עונה לבתי הספר לכדורגל ולכדורסל הנחשבים לגדולים והמובילים בארץ. בבית הספר לכדורסל, מקבלת ההחלטה לאחד שורות ולהפעילו תחת אגף הספורט, זוכה להצלחה גדולה ושביעות רצון של ההורים שמתבטא בין היתר במספר הילדים הרב שנוטל חלק בחוגים ובליגות העממיות, המאפשרות לכל ילד וילדה לבוא לידי ביטוי. גם בבית הספר לכדורגל סיימנו עונה מעולה עם צוות מסור בהובלתו של אריאל וינדר שיחד מאפשרים לכל ילד להגשים את החלום להיות הכוכב הבא. במחלקת הנוער בהובלתו של תומר כרמל זקפו גם הם הצלחות העונה עם שלוש אליפויות מרשימות לקבוצות הנוער של המועדון."

בין המבקרים באירוע היה ראש העיר, חיים ביבס שניצל את ההזדמנות כדי להפגין את כישוריו בכדורגל. מסי מאחוריך.

 

צילום: חורחה נובומינסקי