ראשונות לקבל גביעים היו קבוצת הבנות של בית הספר לכדורגל.  לאחר שהצהירו במועדון כי אחת המטרות המרכזיות לעונה זו היא שילוב בנות בבית הספר, כבר בשנה האחרונה שולבו בבית הספר שלוש קבוצות בנות המתאמנות מדי שבוע במגרש חדש וייעודי שהוקם במרכז הספורט העירוני.

גביעים נוספים הוענקו גם לנציגי מחלקת הנוער מכל אחת מ-17 קבוצות הליגה הפועלות במועדון. הקבוצה שבלטה השנה במיוחד הייתה  קבוצת ילדים ב' (שנתון 2006) אותה אימן תומר כרמל, אשר זכתה באליפות הליגה זו השנה השנייה ברציפות ואף העפילה לגמר גביע המדינה לכדורגל.

השחקנים המצטיינים של בית הספר לכדורגל וכן המאמנים שליוו את שחקני המועדון במהלך השנה קיבלו גם הם גביעים ומגני הוקרה במסגרת הטקס החגיגי. בסיום האירוע חולקו גביעי השתתפות לכל הכדורגלנים הצעירים של עירוני מודיעין, כך שכל שחקן חזר הביתה עם גביע.

בית הספר לכדורגל עירוני מודיעין נחשב לאחד מבתי הספר הגדולים בישראל עם כ-1,100 ילדים בגילאי 4.5 ועד לנוער, המתאמנים מידי שבוע ב-25 מוקדים ברחבי העיר ומהווים את בסיסו של המועדון. השנה פעלו במועדון 17 קבוצות ליגה המשחקות במסגרת ההתאחדות לכדורגל.

מ״מ ראש העיר, שלמה פסי ויו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח: "חתמנו עונה נוספת בעירוני מודיעין באירוע מרגש של בית הספר לכדורגל. כעת אנו עם הפנים קדימה לקראת העונה הבאה. אנו נערכים לפתוח אותה על הצד הטוב ביותר תוך שאיפה למצוינות ויחד עם הצוות המקצועי נשאף להצעיד את המועדון קדימה