מאת: מערכת מודיעינט

כשהן לבושות במדי הקבוצה הרשמיים עלו בנות עירוני מודיען חדורות מוטיבציה לכר הדשא הסינטטי במגרש הכדורגל בפארק הטכנולוגי למשחק הראשון של העונה. הן התייצבו מול בנות הפועל תל אביב ועם פתיחת המשחק הציגו שליטה טובה בכדור שהבשילה ל-11 כיבושים מוצלחים. המשחק הבא של הבנות יתקיים בבית, הפעם מול קבוצת הפועל באר שבע.

הבנות, בגילאי 13-11 מגיעות מכל העיר, חלקן מתאמנות במסגרת בית הספר העירוני לכדורגל שנה שנייה ושלישית וחלקן הצטרפו השנה. חלקן מבית ספר יסודי וחלקן מחטיבת הביניים, חלקן דתיות וחלקן חילוניות אך המשותף לכולן הוא אהבתן הגדולה לכדורגל.


מאמנת הקבוצה, תמר דואק: "מבחינתי כשאני עומדת על הקווים יחד עם הקבוצה זה חלום שמתגשם. אחרי תהליך של שלוש שנים יחד עם מנהל בית הספר לכדורגל, אריאל וינדר, כשאני באה מתוך ניסיון כאוב כילדה ששיחקה כדורגל והתקשתה להתקדם והוא מתוך אג'נדה לקדם ולטפח כדורגל בנות ברמה מקצועית. מה שריגש אותי יותר מהתוצאה היה לראות אותן על המגרש, מבצעות את מה שתרגלו באימונים, מעבירות כדור ומשחקות כמו גדולות."


יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח: "שמנו לנו בעירוני מודיעין מטרה לקדם את כדורגל הבנות ולשלב יותר בנות במגרשים. לאחרונה נוסף בתמיכתו של ראש העיר, חיים ביבס, מגרש כדורגל חדש במרכז הספורט העירוני המשמש כמוקד פעילות ייעודי לכדורגל בנות ואני שמח שכבר מתחילים לראות את התוצאות. כאשר קבוצה שרק הצטרפה לליגה מנצחת בגדול ומביאה במשחקה הראשון כבוד לעיר."