בשבוע האחרון יצאו בנות מודיעין לשני משחקי חוץ. האחד בחיפה מול קרית ים אותו סיימו הבנות בניצחון משכנע בתוצאה 1:3  ושליטה מלאה של בנות מודיעין לכל אורך המשחק. צמד שערים של אושרת אופנר ושער נוסף של ענבר קינן סתמו את הגולל על הקבוצה מקרית ים.

במשחק השני התמודדו מול בני יהודה. גם את המשחק הזה חתמה קבוצת הנשים של עירוני מודיעין בתוצאה 1:3.  במחצית הראשונה התפתח משחק קצבי עם הזדמנויות ליד שני השערים אך עם תחילתה של המחצית השנייה לקחו בנות מודיעין שליטה על המשחק, ידעו לסגור את ההתקפות המתפרצות של בני יהודה והכריעו את המשחק עם שלושה שערים מרגליהן של אושרת אופנר, אילנה שטיין  ושוהם חיים.

קבוצת הנשים של עירוני מודיעין, מונה 22 שחקניות ובהן אימהות וסטודנטיות בגילאי 22 – 45. את הקבוצה מאמן מנהל בית הספר לכדורגל, אריאל וינדר. הקבוצה מתחרה בליגה הארצית יחד עם עוד תשע קבוצות מרחבי הארץ.

בתום משחקי השבוע האחרון ממוקמת הקבוצה במקום השני בטבלה עם שבע ניצחונות, תיקו והפסד אחד בחוץ. הקבוצה מחזיקה במאזן שערים יפה של 29 שערי זכות לעומת 9 שערי חובה ובסך הכל 22 נק' אשר מצביעות על כך שיש בעיר קבוצה רצינית ונחושה.

מאמן הקבוצה, אריאל וינדר: "העונה הנוכחית מסתמנת ברמה גבוהה מקודמותיה עם הצטרפותן של קבוצות ושחקניות מנוסות וחזקות. הקבוצה מתואמת בצורה מקצועית מאוד, הבנות מחויבות מאוד והתוצאות עד כה ממקמות אותן במשולש הצמרת יחד עם בנות עראבה ואסא תל אביב, כשהשאיפה והמטרה היא לזכות באליפות הליגה ולהעלות את הקבוצה לליגה הלאומית בעונה הבאה."

צילומים: באדיבות ההתאחדות לכדורגל