מירוץ מודיעין, אירוע הספורט הגדול של העיר, מתקרב בצעדי ענק ובאגף הספורט בעמותת סחלבים עדכנו השבוע כי יותר מ-4,800 תושבים, תלמידים, וחיילי יחידת דובדבן, כבר הבטיחו את מקומם במקצים השונים.

ביום שישי 23.11.18 ירוצו אלפי רצים ורצות בכל אחד מחמשת מסלולי הריצה שנפתחו השנה במסגרת המרוץ: 0.3, 1.8, 5, 10 ו-21.1 ק"מ, אשר יעניקו חוויה ספורטיבית מעצימה בדרגות קושי שונות.

ריצות הכנה והיכרות עם המסלול יערכו ביום שישי 9.11 וביום שישי 16.11. היציאה בשני התאריכים תהיה מנקודת הזינוק של המרוץ שבצומת הרחובות עמק דותן ועמק יזרעאל.

על פי נתוני הרישום עד כה, נראה כי הרץ המבוגר ביותר שישתתף השנה במרוץ יהיה בן 81 אשר יעלה על קו הזינוק במקצה התחרותי של 5 ק"מ. עם פתיחתו של מקצה האפרוחים החדש ששולב השנה יוכלו גם עשרות רצים קטנטנים בני שלוש ויותר שכבר רשומים למרוץ, לרוץ יחד עם הוריהם במסלול מותאם של 300 מטרים ואף לענוד את מדליית המרוץ בסופו.

 

באגף הספורט מבקשים להזכיר כי הרישום המוקדם, אשר מקנה הנחה ברישום לתושבי העיר, ייסגר ביום ראשון 11.11.18 ומזמינים את התושבים שטרם נרשמו, להבטיח את מקומם בתעריף המוזל ומדגישים כי מספר המקומות במקצים השונים מוגבל.  כל משתתף שיירשם למסלולים התחרותיים, יקבל ערכת הרשמה הכוללת חולצת ריצה ספורטיבית של חברת "סאקוני" וצ'יפ מיוחד למדידת הזמנים והמרחק במהלך התחרות. בתום הריצה יחכו למשתתפים מדליות מעוצבות ופינוקים מרעננים. כמו כן, זמן קצר לאחר המרוץ יוכלו כלל המשתתפים, הן במקצים התחרותיים והן במקצים העממיים, לקבל את התמונות שלהם מהמסלול ישירות לדף הפייסבוק שלהם, באמצעות שירות מיוחד אליו יירשמו הרצים עם מספר הברקוד שבערכת הריצה.