מינהלת אופק החלה בימים לאלה להפעיל בהפעלת מגרש כדורגל סינטטי חדש, הממוקם בסמוך לבריכה העירונית, ברחוב עמק זבולון. המגרש, שאורכו כ-40 מטרים ורוחבו כ-25 מטרים, מיועד עבור כלל הציבור ומתאים למשחקי 7*7. המגרש יפעל בכל ימות השבוע משעות הבוקר ועד ל-23:00 בלילה.

ביום חמישי האחרון ערך ראש העיר, חיים ביבס ישיבה בנושא עם יו"ר עמותת עירוני מודיעין, אלי סבח ומנהלת אופק המנהלת את מרכז הספורט ובישיבה סוכם כי המגרש החדש יעמוד לרשות ילדי העמותה, בדגש על קבוצת הבנות, וזאת מתוך רצון לעודד פעילות של בנות במסגרת עמותת עירוני מודיעין.

המגרש יהיה פנוי לקבוצות עירוני מודיעין בימים ראשון עד חמישי מהשעה 15:45 עד השעה 19:45. לאחר מכן, עד השעה 23:00 המגרש יהיה פתוח לשימוש התושבים בעלות של 100 שקלים לקבוצת תושבים לשעה.

עוד סוכם, כי בסופי שבוע ניתן יהיה לשכור את המגרש במקביל לשעות פעילות הבריכה, גם כן, בעלות של 100 ₪ לשעה, עבור קבוצת תושבים המעוניינים לשחק במגרש סינטטי.

ראש העיר, חיים ביבס: "מתחם הספורט בעמק זבולון ממשיך להתפתח, וכעת נוסף על הבריכה המקורה וחדר הכושר העירוני, אנחנו מוסיפים, לאור דרישת התושבים גם מגרש כדורגל שישמש את התושבים, את באי מרכז הספורט ואת בנות מועדון עירוני מודיעין לאורך כל ימות השבוע."  

בנוסף, שדרגה העירייה לאחרונה את הפארק המכונה "פארק המשפחה" ליד הבריכה העירונית. בפארק הותקנו מתקני כושר בטבע והותקן בו מתקן משולב המכיל אלמנטים שונים של טיפוס, חבלים ומגלשה. עוד בפארק, ניצלו את מתחם האספלט על מנת שישמש כמגרש כדורגל קטן לילדים.