בשער: אגודת "מיטב מודיעין"

אליפות ישראל בג'ודו לילדים ונוער התקיימה לאורך השבוע האחרון באולם מטרווסט שברעננה, וחולקה למחוזות על מנת לאפשר למאות ספורטאים וספורטאיות להתחרות. הג'ודאים התחלקו על פי קטגוריות משקל וגיל והתחרו ביניהם מהבוקר עד הערב במספר זירות במקביל וצברו ניקוד על כל קרב וקרב.

בתי הספר לג'ודו "מיטב מודיעין" של אייל בכר, נתי כפרי וטל דרור, "סאקורה" של איגור רומניצקי, ו"דרך הג'ודו" של עידו ונעם אלקיים, הפועלים בסחלבים, שלחו לתחרות את הספורטאים הטובים ביותר, שהפגינו יכולות מרשימות והצליחו להגיע להישגים משמעותיים.

הספורטאים הטובים ביותר שהצליחו לצבור את מירב הנקודות על הטלות והכרעות מוצלחות של היריבים על המזרן, זכו במדלית זהב ובתואר הנכסף - אלופי ישראל בג'ודו.

מועדון "דרך הג'ודו"

לצד שורה של אלופים זכו המועדונים של מודיעין מכבים רעות בתארי כבוד כאשר אגודת "מיטב מודיעין" זכתה במקום הראשון בדירוג האגודות, מועדון "דרך הג'ודו" סיים את האליפות עם התואר המועדון המעוטר ביותר בקרב הילדים ו"סאקורה" רשם אחוזי הצלחה מרשימים.

ממועדון "דרך הג'ודו", חזרו המתמודדים עם 40 מדליות, בהן 17 מוזהבות. אגודת "מיטב מודיעין" גרפו מהלך האליפות 25 מדליות, מהן 11 מדליות זהב. מועדון סאקורה שזכו במהלך התחרות ב- 25 מדליות חזרו עם 6 אלופי ישראל חדשים.


אייל לורן, מתן גרינברג, עמית שוורץ, ניתאי נועם, מיכאל סטפנקוב, רועי סלע, שקד יניב ויונתן אטלס מאגודת "מיטב מודיעין" זכו במדליית זהב ובתואר אלופי ישראל. חברתם למועדון אמילי וקנין גרפה 2 מדליות זהב, אחת בילדות ואחת בנערות. ואף השתתפה באליפות לקבוצות שם זכתה במדליית זהב שלישית.

ב"דרך הג'ודו" זכו כאמור 17 מתמודדים שחזרו הביתה עם מדליות זהב. האלופים הם: ישי עמיחי, מאיקי קושניציקי, יהלי פנחס, אגם נוי, אחיה שחר, שחר מעין שיר, איתי לשם, ליאור צורי, מתן אפללו, ארי ביגל, גיא נמשיץ, יהונתן אורנשטיין, מאור פרידמן, לירוי שניידרמן, איליי עינב, אייל מרציאנו, איתי גלעד.

גם  מועדון "סאקורה" חזר מהתחרות עם אלופים חדשים, בהם: דוד פוגונץ, רפאל נודלמן, דוד טיב, איליי בושוייב, עידן צור, ויונתן לבנון שייצגו את העיר בכבוד.


מועדון "סאקורה"

לצד הספורטאים והספורטאיות שזכו במקום הראשון, מתחרות ומתחרים נוספים ממודיעין הגיעו גם הם להישגים מרשימים לא פחות. חלקם חזרו עם מדליות זהב וכסף וחלקם זכו להתחרות ולהתנסות לראשונה בתחרות בסדר גדול כזה.