חברות קבוצת הנשים של עירוני מודיעין ערכו ביום ראשון האחרון ערב חגיגי לציון סיכום עונה מוצלחת בליגה הארצית, לאחר שסיימו במקום השני עם מאזן שערים מעולה של 50 שערי זכות לעומת 16 שערי חובה.

בערב החגיגי נכחו גם ראש העיר, חיים ביבס, ממלא מקומו, שלמה פסי, יו"ר עירוני מודיעין, אלי סבח, מנכ"ל עירוני מודיעין מיקי בר, מאמן הקבוצה ומנהל בית הספר לכדורגל, אריאל וינדר.

את הערב פתח ראש העיר חיים ביבס שהגיע לברך ולפרגן לבנות על ההישגים ועל כך שהן מייצגות ומביאות כבוד רב למועדון לעיר כולה ומסייעות בפיתוח כדורגל הנשים במודיעין מכבים רעות. לאחר מכן הציג המאמן אריאל וינדר ניתוח סטטיסטי של העונה וכן את השחקניות המצטיינות - יעל פיטובי ושוהם חיים שבלטו השנה במיוחד. את הערב חתמו כולם בחלוקת גביעים אישיים לשחקניות.

קבוצת הנשים של עירוני מודיעין מונה 25 שחקניות ובהן נשים שהן אימהות וסטודנטיות בגילאי 20 – 45. במהלך העונה ניצחו בנות מודיעין 13 משחקים מתוך 18 בסך הכל (בחמשת המשחקים הנותרים השיגו 3 תיקו ו-2 הפסדים) והשיגו מאזן שערים של 50 שערי זכות לעומת 16 שערי חובה ובסך הכל 42 נקודות.

לאורך כל העונה הצליחה הקבוצה לשמור על מעמדה כקבוצה מובילה, נחושה ותחרותית וכעת היא עם הפנים קדימה לליגה הלאומית.

מאמן הקבוצה, אריאל וינדר: "עשינו עוד עונה מוצלחת בליגה הארצית. הקבוצה התקדמה מקצועית ושדרגה עצמה הן מבחינת השחקניות והן מבחינת הנוכחות על המגרש. הצלחנו לבסס את המעמד שלנו מול קבוצות חזקות ונחושות וסיימנו במקום השני. כל זה לא היה קורה בלי המחויבות הבלתי מתפשרת של הבנות והתמיכה של המועדון וההנהלה."