כ-150 ספורטאים מילאו לפני כשבוע את היכל הספורט "רוממה" בחיפה כשהגיעו להתחרות באליפות ישראל בג'ודו לג'וניור. את מודיעין מכבים רעות יצגו בתחרות שלושה ספורטאים מ"מיטב מודיעין" שחזרו עם שלוש מדליות: שתיים זהב ואחת ארד.

גילי שריר, נועם ליבה וקרן וייס מבית הספר לג'ודו מיטב מודיעין, הפועל בעמותת סחלבים בהדרכתם של אייל בכר ונתי כפרי, התייצבו בשישי האחרון על המזרונים בזירות, כשהם לבושים בחליפות לבנות וכחולות והתחרו על פי קטגוריות משקל וגיל, על התואר "אלוף ישראל בג'ודו עד גיל 21".

גילי שריר, שזכתה לאחרונה גם באליפות ישראל בבוגרים, התחרתה באליפות בקטגוריית המשקל 70 ק"ג וכיאה לג'ודאית בסגל האולימפי שמתכוננת לקראת טוקיו 2020, ניצחה את כל הקרבות וזכתה במקום הראשון ובמדליית זהב.

נועם ליבה, שחזר לאחרונה ממחנה אימונים בן שלושה ימים בגאורגיה, הוכיח בתחרות שהטיסה והעבודה הקשה במחנה השתלמה וניצח את קטגוריית המשקל 60 ק"ג, אחת הקטגוריות האיכותיות בישראל, לאחר שניצח את כל ארבעת הקרבות וסיים גם הוא במקום הראשון עם המדליה המוזהבת.

חברתם למועדון, קרן וייס שהתחרתה בקטגוריית המשקל 48 ק"ג חזרה מהאליפות בעיר הצפונית עם מדלית ארד ובכך סגרה יחס מדליות מרשים של 3 מתוך 3 לאגודה המקומית.

המאמנים אייל בכר ונתי כפרי: "משמח אותנו שהספורטאים של מיטב מודיעין חוזרים עם מדליות מכל תחרות בארץ ואנחנו מקווים לעשות תוצאות גדולות גם באירופה. כבר בחודש הבא נתחיל בתחרויות הסבב לקריטריון בדרך לאליפות אירופה ואין לי ספק שהספורטאים שלנו יצליחו להגיע להישגים יפים גם מעבר לים."