ביום שישי האחרון התמלא אולם הפיס ברעות באוהדים והורים נרגשים שהגיעו לצפות במשחקי הגמר של ליגת בתי הספר בכדורסל, שהוקדשו זו השנה ה-10 לזכרו של בן העיר, אורן מזרחי ז"ל.  השחקנים והשחקניות מבתי הספר "עמית", "יחד", "אריאל" ו"יזמה" התחרו על התואר אלופי ליגת בתי הספר בכדורסל לבנים ולבנות והציגו ארבעה משחקים צמודים במיוחד.

ראשונות לעלות על הפרקט היו השחקניות של בתי הספר "אריאל" ו"ויזמה" שהציגו משחק צמוד. בנות אריאל שפתחו טוב, הצליחו לסגור את המחצית ביתרון קל של 10:13 על יזמה. סל רדף סל ומשחק הגמר של הבנות נחתם בניצחון 27:32 של בנות אריאל.

הגמר השני, הפגיש את בני "עמית" עם בני "יחד" וסיפק לצופים משחק כדורסל צמוד לכל אורכו. המחצית הראשונה הסתיימה בתוצאה 22:25 ועד לדקות האחרונות של המשחק לא היה ברור מי הולכת לקטוף את הגביע. בני עמית שהגיעו מגובים בקהל רב ביציעה, הצליחו לחתום את המשחק בתוצאה הצמודה 42:44  ולזכות באליפות.

מוקדם יותר באותו היום התקיימו גם המשחקים למקומות 3-4 בין "אלונים", "קשת", "חוט השני" ו"יזמה". בנות אלונים הצליחו לגבור לבסוף על בנות "יזמה" בתוצאה 11:13. כאשר גם אצל הבנים התנהל משחק צמוד. חוט השני כבר הובילו על יזמה בשתי נקודות אך 3 זריקות עונשין מוצלחות של סער הדר בשנייה האחרונה של המשחק הפכה את התוצאה עם ניצחון 33:34 ליזמה.

בטקס חלוקת הגביעים והמדליות לאלופות ולשחקני הליגה המצטיינים השתתפו בני משפחתו של אורן מזרחי ז"ל, מ"מ ראש העיר, שלמה פסי, חבר המועצה יו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ ומנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר.

אביו של אורן ז"ל, אייל מזרחי: "כמשפחה מאוד התרגשנו לראות כמה המפעל הזה גדל ומשתבח משנה לשנה. המטרה שלנו באירוע הספורטיבי הזה היא גם להנציח את אורן, שלמד בבית ספר עמית וגם לשתף במקרה שלו כדי למנוע מקרים דומים בעתיד. אני קורא לילדי העיר, במיוחד עכשיו לקראת החופש הגדול, לשמור על עצמם ולהתרחק מסכנות. אני רוצה להודות לשחקנים, להורים, לעירייה, לאגף הספורט בעמותת סחלבים ולכל מי שתרם להצלחת הליגה."