ליגת הכדורסל הוותיקה פתחה בשבוע שעבר את העונה ה-15 בעיר עם 12 קבוצות בהן משחקים כ-150 שחקנים, רובם בעלי עבר בענף, הן כשחקני נוער בעבר והן כשחקנים בוגרים בליגות האחרונות של איגוד הכדורסל. במהלך חודשי הקיץ הם ייפגשו אחת לשבוע על הפרקט באולם של עירוני א' ובאולם הפיס ברעות ויתחרו על האליפות.

האחות הצעירה, ליגת התושבים בכדורגל, החלה את עונתה השלישית בעיר עם 9 קבוצות וכ-120 שחקנים חובבים שעלו השבוע על הדשא הסינטטי במגרש הכדורגל העירוני והחלו במשחקי הליגה. הקבוצות ייפגשו אחת לשבוע ויתחרו בהרכב של שבעה שחקנים ושוער על התואר הנכסף.

בשתי הליגות, המנוהלת על ידי אגף הספורט בעמותת סחלבים, הספיקו הקבוצות לשחק שני מחזורים, כאשר חלק מהקבוצות כבר הספיקו להציג עליונות, לאחר שרשמו תוצאות יפות במשחקים הראשונים. הליגות יימשכו עד לסוף חודש יולי ובסופן ייקבעו מי תהיה אלופת העיר בכדורגל ובכדורסל.

למשחקי הפתיחה הגיע חבר המועצה ויו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ שבירך את המשתתפים: "הליגות העממית הפועלות בעיר בהובלה של אגף הספורט מספקות לתושבים שלנו חוויית משחק ומעטפת מקצועית גם בחודשי הקיץ וגם בחודשי החורף. וזאת כדי   שיכולו להתחרות בניהם במגרשים ובאולמות הספורט המסודרים ולשמור על פעילות ספורטיבית רציפה לאורך השנה."

צילומים: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות