צילומים: עוצמה מודיעין

בשבוע שעבר הגיעו קבוצת הבוגרים במועדון כדורסל עוצמה מודיעין, עם המאמן אשר חגי,  למשחק חוץ מול אליצור רמת גן, מיד לאחר שמוקמו במקום הראשון בליגה, ועם כוונה לא לאבד את התואר עד לסיום העונה.

אשר חגי, המאמן והמנהל המקצועי במועדון כדורסל עוצמה מודיעין, מדגיש שכמחצית מהשחקנים בקבוצה צמחו במחלקת הנוער של עוצמה, וחלקם עדיין משחקים בקבוצת הנוער של המועדון, ועל כך עיקר גאוותו.

החמישייה שפתחה את הרבע הראשון הייתה מורכבת מגיא שינדלר, ירדן חושי, ארטיום קפול, מתן מרציאנו ודני טימקוב. עוצמה עלו ליתרון, בהובלת מתן מרציאנו, עם 9 נקודות ברבע. לקראת סוף הרבע, רמת גן נטלו את ההובלה, והרבע הסתיים בתוצאה 16-15 לרמת גן.

ברבע השני עוצמה ואליצור המשיכו להחליף את ההובלה ביניהן, כשארטיום קפול, הקפטן של עוצמה, קלע חמש נקודות רצופות, דקה לפני סיום המחציתעם היציאה למחצית הייתה התוצאה שוויון 34-34. גם ברבע השלישי המשחק המשיך להיות צמוד, והרבע הסתיים בתוצאה 50-49 לרמת גן. המשחק המשיך להיות צמוד לכל אורכו של הרבע הרביעי. כשהשעון הראה שנותרה רק חצי דקה לסיום המשחק, ארטיום קפול נשלח לקו העונשין לשתי קליעות, כשלעוצמה יתרון של נקודה אחת בלבד, וצלף 2 מ-2.

הכדור האחרון היה של רמת גן, שהלכה על ניסיון לשלשה. ההגנה של עוצמה לא אפשרה זריקה קלה, ורמת גן זרקה לסל אך לא פגעה בו.

עוצמה מודיעין ניצחו את המשחק  בתוצאה 66-63.

קלעים:

ארטיום קפול – 21 נקודות, 7 אסיסט, 9 ריבאונד

מתן מרציאנו – 11 נקודות, 8 ריבאונד

גיא שינדלר – 11 נקודות, 5 אסיסט, 8 ריבאונד

ירדן חושי – 11 נקודות

אוהד מזרחי – 6 נקודות

תמיר טאבו – 2 נקודות, 1 אסיסט, 2 ריבאונד

דניאל טימקוב – 2 נקודות

אלעד שינדלר – 2 נקודות, 3 אסיסט, 3 ריבאונד

גיא הרשקו - ריבאונד